Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye lennék ha megint összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye lennék ha megint összejönnék egy osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Sokáig szerelmes voltam egy osztálytársamba de nem jöttek vele össze a dolgok mert volt barátja. Aztán mégis sikerült, de rövid idő után miatta vége lett a kapcsolatunknak. Azóta még beszélőviszonyban sem vagyunk. Sokáig magam alatt voltam, de elkezdett tetszeni egy másik lány akivel szerintem tartósabb kapcsolatot tudnék teremteni, de ha ennek is rossz vége lesz az nagyon gáz lenne szerintem utána hogy lenne még egy olyan az osztályomban aki...értitek..
2009. dec. 12. 14:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

miert az mi gondot okozhatott?

de ha jol ertem akkor ti ugy jottetek ossze , hogy kozbe baratja volt? es a baratja ezt nem tudta meg? nem lett belole cirkusz?

fura egy helyzet az biztos , nem konnyu.

A baratja legalabb abba a suliba jar vagy messze? ismeritek egymast ? mert igy mar eleg gazos lehet a dolog ha ismered is!

2009. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Értem szakított a barátjával. Én a barátjáról nem tudtam semmit és szerintem ő sem rólam. És igen lett belőle szép kis cirkusz,a csávó hozta a haverjait és kb ki akartak csinálni. Később hallottam hogy bocsánatot kér tőle meg sejtettem hogy próbálja visszahódítani és végül sikerült neki. Amúgy meg már jó pár éve nem jár suliba a barátja.

Nem akarom túl részletesen leírni a dolgokat mert simán regény lenne belőle.

2009. dec. 12. 20:16
 13/13 A kérdező kommentje:
Röviden felnőtt ember. Biztos vagyok benne ha nem öregebb pasija lenne még együtt lennék vele.
2009. dec. 12. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!