Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek bízni benne, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek bízni benne, mert félek, hogy csak átver. Szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 1 éve, hogy együtt vagyok egy fiúval. 1 hónapja járt egy lánnyal, amikor engem elkezdett hülyíteni, de én 'harcoltam' érte, és összejöttünk. Most mégis félek...Az a lány, akivel előttem járt, csak neten volt a barátnője, de félek, hogy a közelmúltban találkoztak, mert a lány pesten volt, és a barátom odavalósi...Furcsán viselkedik velem, elvileg pénteken találkozunk, és olyan, mintha nem várná, mintha nem érdekelné az egész. Nagyon félek, hogy elveszítem. Mindig mondja, hogy szeret, a csókjából is érzem, de mégsem tudom elhinni, hogy én kellek neki. (tudni kell, hogy nagyon önbizalomhiányos vagyok, evészavaraim vannak, annyira meg akarok felelni magamnak) Úgy félek, hogy elhagy a másik lányért. Hogy győzzem ezt le?


16L a fiú 15 éves


2010. szept. 14. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá,egyenesen,határozottan :)

Ha így csinálod akkor látni fogod a szemében...

Ezen meg ne törd magad,ha csak úgy elhagy egy másik lányért,akkor örülj neki,mert nem érdemel meg téged.


Remélem segítettem

2010. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Farkast kiáltasz ott is ahol nincs.Ugyanakkor nem kell legyőznöd magad,mert akkor megnyugszol,és nem leszel elég éber hogy észrevedd mikor valóban közeledik.Az érzékenység kifinomultá teszi az ösztöneidet,és erre nagy szükség van itt a vadonban.

Ráadásul értelmes is vagy,nem véletlenül választott annak idején téged és nem a másik lányt,bolond lenne elhagyni.

Aminek van kezdete,annak vége is van.Semmi sem tart örökké,ha más nem is,a halál véget vet mindennek.Nem az a kérdés hogy elveszíted-e,hanem hogy: mikor.

2010. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csak nekem tűnik furcsának ez a dolog? :

"Holnap lesz 1 éve, hogy együtt vagyok egy fiúval. 1 hónapja járt egy lánnyal, amikor engem elkezdett hülyíteni, de én 'harcoltam' érte, és összejöttünk."

2010. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!