Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gyereket nevelő apa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyereket nevelő apa milyen Kapcsolatot keres alltalaban?

Figyelt kérdés
Egyedül neveli(elvileg).akik így vannak, ők milyen kapcsolatot keresnek alltalaban ha nincs?
2022. ápr. 1. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet általánosságban megmondani. Persze a szíve mélyén mindenki az igazit keresi.
2022. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha egyedül neveli, akkor jó eséllyel komolyabb kapcsolatot keres. Legalábbis nem hinném, hogy sok energiát és időt rakna valami kalandba.
2022. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Stabilat.
2022. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyennel randim. Az első perctől tudtam, hogy van gyereke, mikor először találkoztunk, leültetett és őszintén elmondta és azt is, hogy ha ez zavar, nem veszi sértésnek, ha nem maradok tovább.


Végül maradtunk, volt pár szerintem jó randink, én abszolút komolyat terveztem vele...


4-5. randin benyögte, hogy csak baszni akar, mikor fogunk? 🤷‍♀️


Ennyit arról, hogy komolyat keresnek. Tudnám akkor minek tartott előadást a kölkéről...

2022. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 az komoly.... Hát igen épp ezért kérdezem.. Köszönöm a válaszokat
2022. ápr. 1. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a volt férjem ilyen pasi volt, egyedül nevelte a lányait. Komoly kapcsolatban gondolkodott, házasság kezdetben nem volt tervben, de későn vettem észre, hogy nem kezel csak színleg egyenlő partnernek. A közös életünk szervezésében én egyensúlyra törekedtem, de ő mindig a lányai akaratát helyezte előtérbe, ingyencseléd lett belőlem… mikor kértem, hogy mindenki egyenlően vegye ki a részét a házimunkából, akkor megalázott a lányai előtt stb. Miután elváltunk kijelentette, hogy csakis kalandban gondolkodik ezután, mert ő nem bírja a mozaikcsaládos felállást.
2022. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. ápr. 1. 12:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 90% hogy ingyen bébiszittert és bejárónőt
2022. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

#8:


Mondjuk ezt is tudom tanúsítani. Pláne, ha korabeli nővel kezd ki.

2022. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!