Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen, mi lesz a vége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, mi lesz a vége, hogyan legyen vége?

Figyelt kérdés

30 éves no vagyok, egy (ugy-ahogy, de) mukodo hazassagban élek.Olyan egy honapja elkezdtem beszélgetni a neten valakivel, tolem ( joval) idosebb, nos pasival..Rovid idon belul azt vettuk észre, hogy nem tudunk fellalni a gép elol, és beszélunk, mindenrol, ami eszunkbe jut, a buddhizmustol, egészen a festészeten at az autovezetésig,szoval banalitasokrol..Az életunkrol, kisebb-nagyobb gondjainkrol..Nagyon rovid ido alatt kialakult koztunk nagyon eros baratsag, sot mi tobb, komplicitas, majd szépen lassan azt vettem észre, nem tudom kiverni a fejembol..

Mult héten kozolte, hogy erre jar majd, szeretne megismerni a " valosagban" is..Belementem, gyere, megiszunk egy kavét, beszélgetunk errol-arrol, aztan ennyi..Eljott..Nem, nem estunk egymasnak, nem fekudtunk le, tényleg nem!..Mielott hazaindult, magahoz huzott és ugy alltunk ott, egymasba kapaszkodva hosszu percekig...beleszerettem...o is belém...nem tudjuk nem keresni egymast, éjjel titokban felkelunk , hogy par szot valtsunk msn-en..;titokban ra-rapillantok a telefonra, van e uzenetem...ujra latni akar..;

nem tudom, mit csinaljak......Mit csinaljak?


2010. szept. 13. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

mit takar a jóval idősebb kifejezés? mennyi az annyi?

Részemről (bár fiatalabb vagyok, és még nem házasodtam meg) a házasság szent és sérthetetlen (lehet, túl sok romantikus filmet nézek :D), úgyhogy én a helyedben abbahagynám a másik férfival. Max akkor, ha előtte elválsz (és ő is).


25/f

2010. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MNK.
2010. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudod, elso, vilagéletemben ugy gondolkodtam, mint Te,soha, soha, soha, mert ...Miért..? Mert a tarsadalmi kotottségek, tarsadalmi elvarasok, igen, ala kell hogy vonjuk magunkat, mert ugy lesz egy " masoknak" tetszo életunk..Aztan csak jott....Nem tehetek rola...Csunyan szenvedek, szenvedunk, mit nem mondjak...

20 évvel idosebb ( tudom, tudom...)


Kedves masodik: megkérhetnélek, hogy az ilyen-olyan frusztracioid mashol vezesd le? Koszi!

2010. szept. 13. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 22éves fejjel azt mondom,fiatal vagy! ÉS SZERELMES!

Tedd azt most amít a szíved súg! ha csak felángolás az sem akkor tragédia,mert ha a férjed igazán szeret,harcol majd érted,visszavár. ha pedig elfelejt,hát akkor nem voltatok egymásnak valóak.

Én azt mondom,menj bele,soha nem lehet tudni miylen kapukat nyit meg előtted ez az új kapcsolat! Hajrá!!!


Amúgy van gyerkőcötök?

2010. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy természetes emberi érzés. Nem ettől kell félned. Hanem azon kell gondolkoznod, miért lépsz ki a házasságodból? Mégha csak lélekben is. Az az idősebb úr elvált/özvegy lehet? Mert az ő viselkedése érthető, kell neki a szex és a kapcsolat. De a tied? Az éjjel való lefetyelés a szerelmes tinik dolga szerintem. Egy felnőttnek tudnia kell kordában tartani az érzéseit.


Mégegyszer mondom neked nem avval van a baj, ohgy megtetszik valaki. Ez a természetes dolog (igen, mgé álomkapcsoalt esetén is, hiszen téves gondolat az ,hogy nekem csak az aktuális párom tetszhet, ez kisajátítás, aminek a nagyon elfajult eredménye a fenyegetés, lelki terror, gyilkosság stb). Hanem az, hogy nem tudod kezelni ezt az érzést. Ez nem vall felnőtt emberre. Jó, tisztában vagyok vele, hogy ma, 2010-ben, 40 év alatt alig van felnőtt ember. Ezt támasztja alá a sok-sok pszichológiai tanulmány is.

2010. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 09:57: Férje harcol majd érte? Eszednél vagy? Nehogy már ő harcoljon érte. Harcoljon a nő, mivel ő tekintett ki.


Meg hogy csak úgy lépjen bele az újba? Na pontosan ezt momdtam, itt az ékes bizonyíték arra (te, 22 éves), hogy ma 40 év alatt alig van felnőtt ember.

2010. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hm...koszonom a valaszokat..

Igen, van gyerek...Igen, o is hazas ,a gyermekei mar egyetemistak..

Ja, hmm...igen, vannak dolgok, amit barmennyire is szeretnénk, nem lehet kontrollani...Megkaphatom itt is megint hogy MNK,és hasonlok, sajnalom,nem tudom kontrollalni, nem tehetek rola...O sem..

Boldog vagyok, boldogok vagyunk...Azota viszontlattuk mar egymast, kétszer is, nem, meg mindig nem fekudtunk le, csak ulunk, cirogatjuk egymast és beszélgetunk ...barmirol, ami az eszunkbe jut..

Tudom, hogy nagyon friss még ez az egész, és tudom hogy nem lehet, ezt igy nem lehet, és ki kellene lépnem

de nem megy....nagyon nem megy, pedig tudom, ha ez igy folytatodik, elobb-utobb katasztrofa lesz a vége...

2010. okt. 18. 11:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Most egy fellángolást élsz meg, de nem tudni mi lesz ha közelebb kerültök egymáshoz. Egy valamire vigyázz: amellett, hogy a házasságod tönkre mehet, nem biztos hogy a nős pasi ki fog lépni a kapcsolatából. Ilyet már láttam közelről. A nő felrúgott mindent, a nős 45 éves pasi meg maradt a családjánál. Szóval csak megfontoltan....
2010. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!