Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak neki egy új esélyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki egy új esélyt? Vagy legyen vége? Kicsit tartok attól ha már az elején hazudott egy ilyet akkor később mi lesz?!

Figyelt kérdés

1hónapja vagyunk együtt a barátommal, én nagyon szeretem őt, elcileg ő is engem.

Eddig így éreztem bár már kezdek elbizonytalanodni.

Egy pár vagyunk, az elején ő letisztázta hogy egymás nélkül nincs buli, csak együtt megyünk.

Ő ezt benem tartva pénteken elment,pénteken már tudtam hogy bulizni van,ez végül ki is derültm tagadta, kitalált minden hülyeséget.

4szer rákérdeztem 3szor hazudott.Ma este elmondta.Nagyon rosszul esett, valahogy nagyon megviselt hogy ezt a kis piti ügyet így elhazudta.Nem lett volna gond belőle, haragudtam volna az elején is,de így hogy többször hazudott nehezebb a megbocsájtás a bizalom meg már nem a régi.

Nagyon szeretem, komolyan gondolom vele.Elvileg ő is velem.


18évesek vagyunk


2010. aug. 30. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi ez, hogy egymás nélkül nem? Amikor nincs otthon meg megköt, mint a kutyát? Hagyd ott az ilyen idiótát.
2010. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha látom (/tudom), hogy nagyon megbánta, akkor adnék neki egy esélyt. :)
2010. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
most hogy összevesztünk, elment és összetörte a kocsit.:( miattam:(
2010. aug. 30. 22:32
 4/15 anonim ***** válasza:

ő mondja h egymás nélkül nem és mégis ő megy bulizni? akkor minek talált ki ilyen hülyeséget? miért ne bulizhatnátok külön? láccik mennyire bízik benned...

am szerintem ilyenért szakítani felesleges. beszéld meg vele h mindig legyen őszinte, és hagyja ezt az egymás nélkül nem bulizunk-os f.szságot.

2010. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
majd vesz másikat..az meg az ő baja ha ideges és nem tud vezetni..én is egy csomószor voltam tiszta ideg,de mégis egyben van a verda...meg ne ő legyen megsértődve,hisz ő hazudott..Fel a fejjel,sokan vannak még rajta kívül,akik nem füllentenek,hazudnak:)
2010. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most meg engem hibáztat hogy baja lett a kocsinak.:(
2010. aug. 30. 22:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen idegbeteg, tényleg hagyd el.
2010. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Annak nem te vagy az oka, hogy volt két felelőtlen felnőtt, az egyik aki jogsit adott, a másik aki kocsit egy vezetni nem tudónak. Ha ekkora elmebeteg, akkor hagyd ott.
2010. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
1éve van már jogsija és tud csak ideges volt rám, mert úgy váltunk el.
2010. aug. 30. 23:09
 10/15 anonim ***** válasza:
de édes..mondom én is egy csomószor vezetek kocsit full idegesen és mégis megvan még az autó,pedig még csak 17 vagyok....ez nem mentség..ha ideges akkor ne üljön autóba..am legalább saját kocsi,vagy a szüleié?
2010. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!