Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak neki egy új esélyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki egy új esélyt? Vagy legyen vége? Kicsit tartok attól ha már az elején hazudott egy ilyet akkor később mi lesz?!

Figyelt kérdés

1hónapja vagyunk együtt a barátommal, én nagyon szeretem őt, elcileg ő is engem.

Eddig így éreztem bár már kezdek elbizonytalanodni.

Egy pár vagyunk, az elején ő letisztázta hogy egymás nélkül nincs buli, csak együtt megyünk.

Ő ezt benem tartva pénteken elment,pénteken már tudtam hogy bulizni van,ez végül ki is derültm tagadta, kitalált minden hülyeséget.

4szer rákérdeztem 3szor hazudott.Ma este elmondta.Nagyon rosszul esett, valahogy nagyon megviselt hogy ezt a kis piti ügyet így elhazudta.Nem lett volna gond belőle, haragudtam volna az elején is,de így hogy többször hazudott nehezebb a megbocsájtás a bizalom meg már nem a régi.

Nagyon szeretem, komolyan gondolom vele.Elvileg ő is velem.


18évesek vagyunk


2010. aug. 30. 22:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
szüleié
2010. aug. 30. 23:17
 12/15 anonim ***** válasza:
phii akkor szopóágon van a kicsi fiú:S..milyen verda?nagyon összetört?..bár mondjuk lesz*rom,Ő a fontos hanem Te.Szerintem szakíts vele,ha már mindet Rád fog,meg hazudok,akkor veszett fejsze nyele:/
2010. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
opel, és nagyon összetört az eleje fának ment neki
2010. aug. 30. 23:24
 14/15 anonim ***** válasza:

hát igen..ez meg a másik..mikor ideges az ember ne akkor menjen aratni,meg fát vágni:S..

Gondolom most hót ideg vagy:/:(...Viszont Én/mi hiába írjuk h szakíts vagy bármi,ezt Neked,csakis Neked kell eldönteni h mit is akarsz valójában:)

Ha kiakarod beszélni magadból,nyugodtan írj privit:)

2010. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
szivesen kibeszélném magam.megírom az msn címedet.:(
2010. aug. 30. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!