Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, vagy a szerelem néha a legsötétebb dolog az életben?

Figyelt kérdés
Ugye mondogatják, hogy az IGAZI szerelemben nincsenek határok, csak a felszabadultság, gátlástalanság van. De én néhány dolgot nem értek... Példáúl ki volt az az anyaszomorító köcsög, aki kitalálta a "Férfi lép, lány kéreti magát." dolgot? Már elnézést, de akkor ezek szerint az egyik fél legyen totál passzív, apró jeleket küldjön??? Csak a a férfi ténykedjen, a lány meg kényelmesen, bunkón elküldheti ha nem kell neki? Valahól nem egy korlátozás az, ha a lány nem léphet? AKADÁLYA annak, hogy az emberek egymásra leljenekNem az lenne a cél, hogy két fél egymásra találjon? Miért kell ehelyett fájdalmas "játékot" csinálni az egészből? Az érzésekkel szerintem rohadtúl nem kéne játszogatni... Aztán a másik, ha valakit szeretünk, de nincs éppen velünk, vagy nem viszonozza érzelmeink, akkor ebbe belebetegszünk, magunk alatt lehetünk. Vagy mi az, hogy egy fiú azért küld el egy lányt, mert "Óh, szent egek, lépett nálam." :P Pfff... Mindegy, ha sérült a drága kis egója, gratulálok neki, de ajánlom, nézzen a szíve méléybe, hogy gyakorlatilag mit is ítél el, mert hogy nincs mit, egyenjoguság van... A szerlembe igenis bele lehet betegetni és ritka rossz dolog is lehet. Ti mit gondoltok a dologról?
2010. szept. 12. 22:29
 1/5 anonim válasza:
igen.
2010. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazad van! Sokszor nagy öröm a szerelem, de gyakran ez a legnagyobb kín, amit az ember csak átélhet.A természet szinte mindenben annyira tökéletes, ebben meg a lehető legrosszabb módon felépített.

Életemben háromszor voltam szerelmes, mindháromszor elhajtottak a francba.Aztán leadtam az igényszintemet és akttól kezdve már csak jó nők, viszonylag jó nők és nem jó nők voltak.Azóta összejött egy jó nő és egy viszonylag jó nő. Jobb így.

2010. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hmm, van benne valami.

Voltam már nagyon szerelmes és igen, bele voltam betegedve, mert értelmetlenül lett vége. A legnagyobb csalódás, mert egy dúsgazdag öregember váltotta a helyem, megalázó...

Volt még pár zsákutca az életemben.

Most igazán szerelmes vagyok. Össze szedtem minden lóvém és vettem egy Subaru Forestert(10 éves). Ő az, aki meghálálja a törődésemet, úgy ahogy az elvárja az ember.

Széles vigyorral szállok be és még szélesebb vigyorral szállok ki.

Engem most csak ez éltet.

2010. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg dobjál be két pálinkát, vagy valamit és vegyél mély levegőket :-D


Minden nap ennyire felbszod az agyad valamin ? :-D

2010. szept. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!