Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lennétek lányok? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lennétek lányok? Lányok lennétek fiúk? És miért?

Figyelt kérdés
Kort nemet iS
2010. szept. 12. 17:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja és 17/L lemaradt. x) :D
2010. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én lennék nő, de csak 3 hétig. a nők máshogy gondolkodnak mint a férfiak és ez idő alatt megtanulnék "nőül" gondolkodni. utána valószínűleg jobban érteném a nőket,(ami azért nem jönne rosszul), bár nem biztos. :) 23/f
2010. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én lennék pasi pár napig:) Kipróbálnám, milyen az orgazmusuk, hogy milyen lehet azon az oldalon lenni szex közben:) 19/L
2010. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Igen, én szívesen lennék lány, mert akkor nyugodtan levetkőzhetnék úgy hogy nem szólnak meg, hogy perverz vagyok. Fiuként nagyon furcsán néznének így rám.
2010. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem lennék nő,

szerintem nem lehet jó, hogy a sok nyomoronc bepróbálkozik nálam, nem tudnék logikusan gondolkodni és mások tetves érzésein is ugyanúgy rágódnék mint a sajátomon. Mindig nézni,hogy jól nézek-e ki, nomeg, hogy a fäszt belémtolják...

17f

2010. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnek az olyna dolgok, amiket nem tudok átélni, hogy milyenek. Próbából szívesen lennék a másik nem tagja egy darabig. 19/F
2010. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%

semmi pénzért nem lennék lány, tiszta kitolás az egész.

Gyengébb fizikum (bármit nehezet kell intézni, arra férfi kell, sötétben lehet félnék egyedül az utcán), gyengébb elvont gondolkodási képesség, gyengébb térlátás, de mindenek előtt a legnagyobb evolúciós hátrány: nem tudnak állva pisilni és ábrákat rajzolgatni vele a földre.

Nem tudnék bármely fánál könnyíteni magamon, és mindig a kétes tisztaságú nyilvános wc-ket kéne keresnem, és 20perceket sorba állnom a többi péniszirigykedővel (á la Freud).

AZ a néhány centi egészen más életminőséget ad.


Ezen kívül sokkal többet kéne foglalkoznom magammal, sminkelni, epilálni, ruhákat válogatni, fogyózni, ha rám jön egy kis pocak (így meg foghatom ráfoghatom, hogy medvés, férfias).

2010. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy férfinak születtem.

21F

2010. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

én vagy 2 hétre kipróbálnám milyen lehet lánynak lenni,

17/F

2010. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Érdekes, szerintem nőnek sokkal jobb lenni, legalábbis így fiatalon :D

Onnantól kezdve, hogy elmúltam mondjuk 50, inkább lennék férfi, azoknak van vagy +10 évük mikor emberien néznek ki :D

Lehet, hogy akinek alapvetően problémiá vannak a nőiségével nem így látja, de nekem a világon semmi problémám nincs a menstruációmmal, élvezem, ahogy udvarolnak, és ki tudom "használni" (semmi rosszindulat =) ) a férfiakat arra, amire nőként kevésbé vagyok képes. Egy párkapcsolatban szerintem ezerszer jobban megéri, a barátomnak sokkal több "kényelmetlen aprósággal" kell szembenéznie, mondjuk ő hoz nekem inni bárhol vagyunk, ő megy el mindenért, ő hoz "áldozatokat" :)

De onnantól, hogy megöregedtem, lennék inkább pasi, egészen a nagymamakorig, onnantól megint nő :D

Én valahogy így osztom be magamnak. A szülés amugy szerintem is szívás, de nem kötelez senki, és én nemis vágyok gyerekre, ennyi. :)

2010. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!