Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod nem fogadná el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nem fogadná el, hogy az istenhitet nem szabad tanítani egy gyereknek, mert káros, akkor nincs értelme komolyan tervezni, ugye? Az ilyen nőket jobb kerülni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 21:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A biblia egy szar könyv, elég annyit tudni, amennyit irodalomórán megtanítanak. Nem kell mosni a gyerek agyát vele tovsbb.
2022. febr. 20. 22:33
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Egyetertek. Szamomra az a furcsa, h van aki még hisz ebben a baromságban
2022. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%

Nem mindegy? Mindketten teljesen istenkáromlók vagytok. Nem mindegy miben hisztek, amíg hisztek?

Ugyanannyira távol vagytok istentől.

A hit káros. Legyen akármilyen.

Az istenhit nevetséges.

De a hit, hogy istent ne oktassuk a gyereknek az kb olyan, mintha azt akarnád, hogy a gyereked sose fejlessze magát, sose értse, keresse a legnagyobb képet...


U both the same, just another page of the same book.

2022. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Mi köze a bibliának, a vallásnak, és főleg a kereszténységnek istenhez??

Ezek emberi dolgok. Sőt, csak ezen a bolygón léteznek alig pár éve.

2022. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%
Eleve nem jönnék össze olyannal, aki hisz egy mesefigurában.
2022. febr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hinni nem kell. Ismerni viszont nem árt. Ebben a kulturális közegben élünk. Nem baj, ha tudja a gyerek pl. Miről szól a húsvét. József Jézus nevelo apja volt stb.
2022. febr. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Olyat érdemes keresni és azzal érdemes tervezni, akivel vallásban és politikában egyet értetek. Ezekben ugyanis nem tudod meggyőzni a másikat.
2022. febr. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A vallás annyira alapvető kérdés, amiben ritkán lehet kompromisszumot kötni.
2022. febr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

Én is vallásos vagyok alapvetően, de nem karenkedek felette. Ugyanúgy elfogadom az ateizmust, más vallásokat. Biszex vagyok és spontán.


Nem a vallás a probléma, hanem a partner.

2022. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Liberális vagyok, én úgy vagyok vele, hogy mindenkinek joga van bármiben hinni vagy nem hinni, nem szabad mocskolni a másikat csupán azért, mert máshogy látjuk a világot. Nem lesz a gyerek hívő csak azért, mert olyan iskolába jár, ahol a hittant tanítják, ha otthon nem vallásos a család. Mások nézőpontját is meg kell ismerni, ezért én ateistaként nem látok semmi rosszat ebben.

Ha a te életedben a vallás ennyire kardinális kérdés, akkor keress párt ennek megfelelően.

2022. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!