Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-30 körüli nők, hány gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 körüli nők, hány gyereket szeretnétek? (Mármint szívetek szerint, illetve reálisan.) Miért pont annyit? Ha egy férfi ismerkedéskor megkérdezi, igazat mondtok, vagy hazudtok neki?

Figyelt kérdés

Én 3 vagy 4 gyereket szeretnék, így az ismerkedés elején finoman rátérek a gyerek dologra, és ha nem megfelelő a válasz, akkor abba is marad az ismerkedés... kérdés, hogy ilyenkor igazat mondanak a nők, vagy hazudnak? (Pl. mert gondolják, hogy a pasi nem akar, vagy nem tudna 4-et eltartani, és nem akarják elijeszteni.)


Nemrég volt ilyen válasz, amikor mondta a lány, hogy nem akar, aztán mikor látta, hogy nem tetszik a válasz mondta, hogy 2 lehet... na most ez kérdés, hogy mennyire hiteles :)


Tegnap is volt egy randim, ahol szintén rákérdeztem, és a 29 éves lány mondta, hogy nem akar, mert nem fog leszokni a cigiről (kb. 2 doboz/nap), fogyatékos gyereket meg nem vállal! - Na most én csak pislogtam, hogy ez komoly, tényleg van ilyen hozzáállás?!


Ti mennyit szeretnétek?

31/F


2022. febr. 20. 17:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem akarok gyereket és ezt őszintén közlöm is.
2022. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
49%
Vallásos neveltetésű, konzervatívabb körökben lehet találni ilyen nőket. De ehhez neked magadnak is ilyen férfivá kell válnod, ha még nem vagy az. Én ismerek egy vallásos orvos házaspárt, akik még csak 27-28 évesek, de együtt vannak már lassan 10 éve. Közben megszületett az első gyerekük és szeretnének 3-at biztosan. De vannak hasonló ismerőseim is, csak én még picit fiatalabb vagyok (25) és az ismerősi körömben annyira még nem indult be a gyermekvállalás egy-két kivétellel.
2022. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%
Én 27 éves vagyok és egyelőre egyet sem akarok. Hogy miért? Vezető beosztású, jómódú férfiakkal dolgozom, családos apákkal, akik folyamatosan csapják a szelet, miközben a 3. vagy 4. gyerek még nincs fél éves, a feleség meg otthon küszködik a gyerekekkel. A legtöbb simán megcsalná az asszonyt, ha zöld utat adnék. Nem győzöm visszafogni magam, hogy ne küldjem el őket a francba. Ha ilyen jövő vár rám, akkor köszönöm, de inkább egy gyerek se kell, max egy férj, akivel ha szét is megyünk, nem lesz elcseszve az életem.
2022. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
92%
Max 1-et. Egy gyerekkel még újra tudom kezdeni az életet, és meg tudnék állni a saját lábamon, ha szakítanánk. És a testem se menne tropára. És én is megmondom a legelején, mert ha a pasi többet akar, akkor ne pazaroljuk egymás idejét.
2022. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

"Akinek 30 évesen nincs, az már nem vállal 3-at vagy 4-et."

Szerintem legtöbb esetben pénz kérdése a dolog... Amilyen környéken felnőttem, simán belekezdhettem volna 18 évesen a szomszéd lánnyal (már lenne egy 13 éves fiam, aki javítóintézetben ülne, vagy egy lányom, aki ku..kodna, és egy önkormányzati szükséglakásban élveznénk a családos életet... de jó, hogy egy másik szomszéd élt a lehetőséggel).

Én a 20-as éveimet abszolút a karrieremre koncentráltam, és ma már hátradőlhetek, megy a cégem, heti 2 vagy 3 napot dolgozom, és megvan a havi nettó 1.4 millió, tehát abszolút jöhetnek a gyerekek, szerintem tökéletes hozzá a mostani korom, egzisztenciám.

2022. febr. 20. 18:45
 26/38 anonim ***** válasza:
93%
Én amikor megismerkedtem a férjemmel hármat akartam. Végül egy sem lett, mert beteg lettem. Ennyit erről. Szerintem az, hogy hány gyerek lesz az majd kialakul. Viszont ha egy pasi az első randin közölné, hogy 3-4 gyereket szeretne, hát futnék is egyből..
2022. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, eléggé ijesztő vagy. Normális nőt nem így fogsz befuzni, kb mintha nem is társat, hanem egy tenyeszkancat keresnel, aki megszuli a gyerekeidet. Normális kapcsolat az úgy néz ki, hogy előbb egymásba szeretnek a felek és kipróbálják együtt a közös életet, nem pedig megegyezes alapján összerakjak a szaporító sejtjeiket.
2022. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
59%

Egyet sem.

Mi a frásznak?

Egy kezemen megtudom számolni hány ismerősöm él normális párkapcsolatban.

A legtöbb nő pár éven belül úgyis egyedülálló anyuka lesz.

Arról nem beszélve, hogy minden bölcső egy sír is egyben

Épp úgy meghal a gyerek, mint mi.

Kár megszületni egyszerűen.

2022. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
68%
Huszonévesen három gyermeket is akartam. Most 30felett kettőt látok reálisnak abban az esetben, ha még idén max jövőre megtalálom a társamat. 34körül szülök egyet "magamnak".
2022. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
17%

"férjemből szerettem volna egy mini változatot"


🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

2022. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!