Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom testvérének bejövök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom testvérének bejövök? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Párom 26, én 22 éves vagyok. Mióta bemutatott a családjának, többször aludtam ott. Két fiú tesója van, egy 17 éves és egy 21 éves. Jó fejek mindketten, de a 21 éves tesója fura dolgokat csinál. Szerintem megláthatott meztelen, mert azt hitte én sem vagyok otthon, elmentem a bátyjával és kopogás nélkül nyitott a fürdőbe, pont vetkőztem fürdéshez, és úgy álltam, hogy a tükörből láthatott. Ez így r...t kínos, még akkor bocsánatot kért, és becsapta az ajtót, azóta úgy teszünk mindketten, mintha semmi nem történt volna. Hosszasan néz, ha kint vagyunk a nappaliban, azt hittem ezt csak bebeszélem magamnak. De ha elmegy a párom dolgozni, rögtön beszélgetni kezd, poénkodik, kávét főz, mikor párom itthon van, akkor csendben van, vagy csak páromhoz szól. Van egyébként mindkét tesónak is barátnője, családi ebéden találkoztam velük. Mentünk volna közösen termálozni, de le lett fújva, mert a középső tesó barátnőjének nem tetszett az ötlet. Kiderült, hogy a csaj nem bírja a fejem, és ők külön elmentek. Ezt onnan tudom, hogy elmondta a tesó. Meg nekem szidja a barátnőjét. Elhintett egy olyan poént, ha mi találkoztunk volna előbb, most lehet mi lennénk együtt, mert olyanok mint 2 tojás párommal. Tegnap már rászólt barátom, hogy mit néz rajtunk ennyire, mi olyan érdekes. Mit tegyek? Olyan kellemetlen.

2022. febr. 15. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk ne maradj ott ha a párod lelép otthonról? 💁🏻‍♀️
2022. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha megyek, huzamosabb időre megyek, és ott alszok, mert csak így tudjuk most megoldani a találkozásokat
2022. febr. 15. 19:43
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ebből tesó-tusa lesz.
2022. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne poénkodj vele, az ilyen vicceket, hogy ha előbb találkoztatok volna ti lennétek együtt egyértelműen utasítsd el. Miért nem kérdezted meg, hogy miért nem bír a barátnő? Nyugodtan rávághattad volna, hogy felesleges féltékenykednie, öcsi nem jön be.
2022. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is. Ha szólok, félek balhé lesz. Vagy tényleg csak jófej akar lenni, és én értem félre. De ha nem szólok, és úgy lesz balhé, akkor meg mit sumákoltam..
2022. febr. 15. 19:57
 6/11 A kérdező kommentje:
4es nem poénkodok vele. Mondtam neki, hogy okkal vagyok a bátyjával, erre vágta rá, hogy tudom csak viccelek.
2022. febr. 15. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
21 éves fiúról beszélünk ,aki még kb serdülő korban van . Igen ,valószínűleg bejössz neki,főleg ,hogy tiltott gyümölcs is vagy neki. Próbáld kerülni ha nincs otthon a tesó,inkább legyél a szobában és hagyd figyelmen kívül a közeledését.
2022. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg leszel dugva :)
2022. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem biztos, hogy közeledik. Lehet, csak új vagy neki és meg akarja ismerni közelebbről, akivel a tesója összejött - amit előtte kínosnak tartana. Vagy kellemetlen lenne neki a nagy csend, mikor elmegy otthonról és oldani akarja a feszültséget.
2022. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd ki mindig a névelőket. Bocs az offért de nem bírom:D sorry.


Látatlanból nem tudjuk megmondani. Persze mondhatjuk, hogy az ilyen célzásoknak van jelentősége (pl hogy ha előbb találkoztok, veled lenne), én is csináltam már ilyet csak pont az ellenkezője miatt, hogy, érzékeltessem a haveri jelleget, de ez talán inkább női dolog. Vagy a fene tudja.


Az mondjuk a tesó részéről bunkóság hogy a csaját neked szidja. Megkérdezném, miért nem bír a barátnő, de lehet érzékeli hogy veszélyes vagy a barátjára.

Szerintem egyenlőre kerüld amennyire csak tudod és figyeld a jeleket, ha van valami konkrétább akkor finoman állítsd le.


Bár reméljük van gerince és nem kezd ki a testvére csajával.


Ugyanakkor vannak emberek akik nagyon bénán teremtenek emberi kapcsolatokat. Amit ők viccnek szánnak, másnak nem megy át és csak szimplán nem megy nekik. Ilyenben is volt részem (egy barátnőm pasija). Rohadt gáz volt, hogy ő azzal viccelt hogy ő olyan jó pasi (nem) hogy nem merek leülni mellé, mindezt a barátnője előtt (aki ugyebár az én barát barátnőm is) és ő így akart poenkodni. Nem jött össze:D szóval ez meg a béna szocializációra példa.


Légy vele semleges. Udvarias de semmi több. Figyeld a jeleket, de ne pörögj rá.

2022. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!