Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél hány lépésből alakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél hány lépésből alakul ki a testi vágy?

Figyelt kérdés

Férfiaknál úgymond a vizualitás már elég ahhoz, hogy megszülessen a kívánság, de mi a helyzet a szebbik nem esetén?

Elég csak egy vonzó férfi arcát, testét látni vagy kell hallani azt is ahogy beszél, érteni a humorát vagy érezni ahogy a nőhöz hozzáér? Melyik lépésben alakul ki a szexuális vonzalom?



2022. febr. 9. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

A sima vágy elég gyorsan kialakulhat akár csak alap vizuális ingertől, a szerelemhez általában azért több kell.


De elárulom neked, hogy a nők nem földönkívüliek, mi is emberek vagyunk és ugyanúgy funkcionálunk, mint a pasik. Szóval nem kell túlmisztifikálni ezt, mert elég nevetséges.

2022. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

1


Igen, sokan vannak akik ugyanolyanok, mint mi férfiak, de vannak köztük jó páran akik állítják, hogy nem így van. Ők az a női réteg akik a saját nemi vágyaikat nemesebbnek, a szerelmüket tisztábbnak, a viselkedésüket kifinomultabbnak tartják /alapvetően/, mint a férfiakéit.


Ők most vitába szállnának veled, hogy 'hogy mondhatsz ilyet', 'lealacsonyítod magad' plusz még valami felpöccintett orral előadott, fintorgó arcú modorosokodás.

2022. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vizuálisan nekem sehogy. Max tetszik a srác de ettol még nem fogok nedvesedni az biztos.


Fontos a közelsége is, vagy hogy rámstartol, éreznem, hogy akar engem, a szavaival is ezt kapom, jol érzem vele magam, és kitartóan közelít, a jelenlétembe férkőzik folyton, aztán az érintések kezdetben apróbbak, egy egy gesztus vagy csók, aztán elkentmondást nem tűrve, nem hezitálva, kissé akaratosan, határozottan a többi és érzem ekkor azt, hogy az akaratom megtörik, es az ösztönök veszik át az irányítást bennem, azaz le lettek "vadászva", nem tudok nem akarok ellenállni.


Ha csupán belép az ajton egy helyes srác akkor még csak figyelmet kap, mást nem. Fantáziálni se fogok róla ennyitől az is biztos

2022. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

3. Vagyok

Lépésekben:

1.közelség, nyomulás

2.szavak

3. Kitartoan rám hajt csak en vagyok a fókuszában(ha másnak is csapja a szelet azonnal elkapálta magát)

4.gesztusok érintések csók

5.abszolut határozott nyomulás, akaratgyengítés "a vad elejtése"

2022. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Mikor elkezdtem ismerkedni a mostani párommal, még csak neten beszélgettünk, meg videochateltünk. Semmi szexuális témára nem tértünk ki. Viszont olyan vágyat keltett bennem hogy néha azon kaptam magam, hogy teljesen felizgultam. Mi is emberek vagyunk.
2022. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem egyformák a nők. És ez attól függ, milyen a másik.
2022. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
76%
Ha megismerem es megszeretem. Akkor.
2022. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A nők még mindig nem homogén halmaz. Férfiaknál sem mindenkinek elég ám a vizuális inger, mivel ők sem egy homogén halmaz. Szóval van ilyen is, van olyan is.

Nekem vizuális inger nem elég, az kell, hogy nagyon egy hullámhosszon legyünk, és azt érezzem, hogy ő az, akire vártam. Szóval nekem pontosan az kell a szexuális vágyhoz, ami a szerelemhez is.

2022. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem kell a szerelem meg az éteri összetartozás érzése, de azért a vizuális ingereken túl több kell a szexuális vonzalomhoz részemről. Leginkább az, hogy érezzem rajta az ő vágyait irányomban, akár a beszédében, gesztusaiban, de akár csak abban is, ahogy rám néz, mosolyog, a hangja megváltozik, közel áll hozzám, ilyesmi. Az illata mindenképp fontos tényező, és az egyértelmű érintés is (mármint ilyen vállra-kézre, nem úgy, hogy egyből alám nyúl :D ). A flört és a humor ilyenkor már csak ráadás. Nem mondom, hogy felesleges, mert elég sokat hozzáad az alapokhoz, de azért nem elengedhetetlen.
2022. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Minél elérhetetlenebb valaki, vagy valami tabu férfi alapból, annál jobban akarjuk :D. Ha valaki csak úgy nyíltan felkínálja magát nekem az nem jönne be. Egyébként nekem volt olyan, hogy mindennap láttam az illetőt és köszöntünk egymásnak, mégis hónapok múlva jöttem rá, hogy egészen bejön nekem végül is.
2022. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!