Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor tanuljátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor tanuljátok már meg végre, hogy ilyenekkel soha az életben ne álljatok szóba?!

Figyelt kérdés

[link]

Elhiszem, hogy sokaknál (sajnos) menő lehet, hogy milyen vagány gyerek pasija van, de ezt olvassátok már el!!

Tényleg megéri az nektek, hogy ütött-vert rabszolga, vagy akár hulla legyen belőletek?

Sajnos elég sok lányt látok manaposág ilyen alakokkal mászkálni...


2010. szept. 9. 11:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is ismerek hasonló lányt és sajnos nem lehet rá hatni .

Amikor megpróbáltam meggyőzni , hogy mégse kéne ilyen kancigán pasi neki még én voltam a hülye és én lettem melegebb égtájakra elküldve :/

Tegyük hozzá az anyja nagyon örült neki , hogy végre "normális" emberekkel is találkozik , az anyja imádott engem :) , de sajnos ő se tudott hatni a csajra .

Én kb 2-3 hónap próbálkozás után feladtam és odébb álltam mert hogy én nem voltam hajlandó a csaj miatt 1 cigánnyal se barátkozni az is tuti volt számomra ...

De a hülye magyar lányok akik maguknak keresik a bajt csakis magukra vethetnek . Nem kivánom egyiknek se azt hogy bántódása essen , de ez elkerülhetetlen és BAJA FOG ESNI ! (őt is rendszeresen verte a kancigány)

2010. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek nagyon rendes cigánysrácot is. Meg ismerek olyan kurucot, akinek a közelébe se engedném a lányomat. Fura, de utóbbiak arányaiban többen vannak.
2010. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12.08 Az ilyen lányok sajnos mindig jobban tudják...

12.11 Azért az utolsó mondatoddal vitatkoznék. Attól függ, milyen kurucokra gondolsz, mert az én szememben nem igazi hazafi az, akitől csak annyira tellik, hogy beb...va elmenjen balhézni. Ami meg a következményeket illeti, tudom, hogy vannak sajnos nemcigányok is, akik felpofozzák a barátnőjüket, de azért emberölésig szerencsére elég ritkán fajul a dolog náluk.

Ami a rendes cigányt illeti:Én elhiszem, hogy vannak olyanok is, de nézd már meg ezt a gyereket! Mindkét kezén egy bazi nagy tetoválás látható és persze feszít. (Más kérdés, hogy jelenleg nincs mire) Az ilyenre elég ránézni, máris tudja az ember, miféle. Ugyanígy alapból nem lehet normális ember az olyan sem, akinek két kiló arany van a nyakában. Az olyanról én már nem feltételezek semmi jót.

2010. szept. 9. 12:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Na jah van olyan cigány aki elmehet a francba de ez is bonyolult a cigányok 3 törzsből állnak és különböző időben jöttek ide tehát nem egy hordában. AKikkel bajunk van azok csak úgy 50 éve vannak itt még Romániából,mert "kissebb" összegért hajlandóak voltak beengedni őket Magyarországba.
2010. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hjajaja...sok féle van..azt hiszem a "legtisztességesebb,normálisabb" az oláh cigány..Nekem van cigány oszt társam,és ők normálisak.Hűek a kultúrájukhoz,templomba járnak,meg ilyenek.Csak hát az ilyen mocskos férgesük miatt vannak ők is elitélve.Hja,meg szerelőm is az,és emlékszem volt egyszer nálunk kárpátia koncert és ő mondta h reméli megverik az efféle köcsög alja népet..cigány létére ő is utálja az efféléket
2010. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez egy vadállat senkiházi cigány!!!

Egyébként ha menő nem is vagyok de ugy csajok előtt próbálok keménynek látszani:D!!

Aki meg egy lányt képes megölni annak kezét szedjék hogy egész életében nyoma maradjon!!!

2010. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy az ilyennek az se büntetés , ha börtönbe kerül , mert ott a sok raj csávó között még otthon is fogja érezni magát ...

Akasztást ezeknek ! Mindenk !


És én is ismerek nem is 1 rendes zenész-cigányt és igenis ők is elitélik , és utálják ezeket a senkiháziakat , de sajnos kevesen vannak a rendes cigányok . Nagyon kevesen ...

2010. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!