Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a fiúktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a fiúktól?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, már nem lakom otthon. (Anyámmal éltem, egyedül nevelt fel) Mikor táncolunk, ismerkedünk, beszélgetünk kötetlenül egy sráccal, amíg van "menekülőutam" addig nincs is semmi probléma.

A gond akkor kezdődik, amikor randizni hívnának. Bepánikolok, nem merek igent mondani, inkább lerázom őket.

Eddig csak 1 rövid kapcsolatom volt, pont emiatt, de rossz tapasztalaom nincsen.

Mi lehet ez velem és mit tehetek ellene?


23/N


2010. szept. 7. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert félelmetesek vagyunk.
2010. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Le kellene küzdened ezt a gátlást, mert emiatt soha nem lesz majd rendes kapcsolatod. Legalább adj egy esélyt a dolognak. Ha nem tetszik később is kilehet szállni belőle(ez a menekülőút), amugy nemtudom mitől lehet valami pszihés dolog. De küzd le! Sok sikert :)
2010. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja valami tudat alatti lehet. Én is mikor állva kell valakivel beszélni nincs semmi, de ha már lekell üllni valahova, akkor kész. Támadhatónak érzem magam, pedig senki nem akar basztatni
2010. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs rosz elmenyed valami reggebbtol pl lefogtak meghuztak a bugyid persze kisebb korba(meg en is csinaltam ilyet:P ez kb 10-13 eves fiuknak szokas:P) v valami ilyesmi akkor nem tudom.De a fiuktol nem kell felned szerintem, en egy lanynak sem tudnek artani,csak szeretgetni simogatni:P. 16F
2010. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

de akár az is lehet h az apukája elhagyta őket,és azért fél tölünk:/

De am tényleg valami pszihés dolog lehet:/..remélem sikerül legyőzni:)

2010. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó: ez tényleg így volt, apám elhagyott minket annak idején. Ennek lehet valami kihatása a kapcsolatamira?
2010. szept. 7. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:
persze,h lehet,vagyis én így gondolom.Apukád miatt a tudatalattid fél tölünk férfiaktól/fiúktól.Félsz h Te is úgy jársz mint édes anyukád.Szerintem ez természetes.Tudom milyen érzés amúgy.Nekem elváltak a szüleim,de így is maradtak bennem problémák.Hát erre a gyógymódot nem tudom,max annyit tudok mondani,hogy próbáld meg legyőzni.Elöször nehéz lesz rávenni magad,de ha már túl vagy az első randin,a következő csak egyre jobb lesz;):)Bizzok Benned:)
2010. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak szorgalmasan kell gyakorolnom. De olyan nehéz, ilyenkor arra gondolok, tökéletesen jó nekem egyedül is, nem kell pl: egy randival járó stresszforrás is.
2010. szept. 8. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolat kell de lassan bele josz ne felj, es sajnalom h igy alakult:)
2013. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!