Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizni feltétlen csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni feltétlen csak vacsora mellett? Egy séta a Citadellán vagy a Városligetben, vagy bárhol egy szép helyen? Esetleg múzeum?

Figyelt kérdés

30/F vagyok, de egyszerűen rühellem az éttermeket, nem szeretem a zsúfoltságot, meg idegen emberek között enni, nem esik úgy jól az étel.


Mostanában csak azt hallom mindenkitől hogy az első randi étteremben legyen. Nem arról van szó, hogy nem szeretnék költeni a hölgyre, ne értsétek félre, mert nem vagyok zsugori, egyszerűen nem szeretek étterembe járni. A mozi is kb ugyanaz, egyszerűen nem szeretem a tömeget, bezárva lenne egy tucat ember közé.


Milyen randi helyek elfogadhatóak még ezeken kívül?


2021. dec. 27. 12:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én is utálom a tömeget, én azt szeretem ha a férfinál randizunk és nézünk valami filmet (amiből persze egyéb dolog lesz) de sokaknak meg ez problémás.

Egyrészt mert nem szeretnek első randin "túl sokat adni" másrészt meg ha kalandvágyóak és szeretnek utazni meg programokra járni akkor meg ez azt sugallja, hogy a férfi otthonülős.

Szerintem a legjobb az ha megmondod a kiszemeltednek milyen vagy és hogy te hova szeretnél, meg hova nem szeretnél menni, aztán megmondja mit akar.

Persze előfordulhat, hogy ez nem fog tetszeni neki és bukod a dolgot, de így kikerültél valakit akivel nem lehet őszintén beszélni, ha meg biztosra akarsz menni, akkor tedd félre a preferenciádat és ne mondj semmit, aztán bármit javasol a nő egyezz bele (persze 90%, hogy zsúfolt étterembe akar menni, de ne legyen igazam).

Ha erre is lemondja a randit mert "nem vagy határozott" vagy hasonló akkor ne búsulj mert az a nő nem normális szerintem.

2021. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!