Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizni feltétlen csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni feltétlen csak vacsora mellett? Egy séta a Citadellán vagy a Városligetben, vagy bárhol egy szép helyen? Esetleg múzeum?

Figyelt kérdés

30/F vagyok, de egyszerűen rühellem az éttermeket, nem szeretem a zsúfoltságot, meg idegen emberek között enni, nem esik úgy jól az étel.


Mostanában csak azt hallom mindenkitől hogy az első randi étteremben legyen. Nem arról van szó, hogy nem szeretnék költeni a hölgyre, ne értsétek félre, mert nem vagyok zsugori, egyszerűen nem szeretek étterembe járni. A mozi is kb ugyanaz, egyszerűen nem szeretem a tömeget, bezárva lenne egy tucat ember közé.


Milyen randi helyek elfogadhatóak még ezeken kívül?


2021. dec. 27. 12:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
rom kocsmába viszem a jó nőket, szeretem a jó megjelenésemet kompenzálni azzal, hogy én is ember vagyok, persze néha savanyúvá válik a nők tekintette ilyenkor.
2021. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Minden nő más. Én pl imádom a telet a hideget és nagyon is szeretek ilyenkor sétálni. A nyarat viszont nem szeretem. Nem járok strandra, bulizni stb. Pedig nem 30 plusz éves vagyok. Ahogy te úgy én sem szeretem az éttermeket és a mozit. Akkor inkább pl főzz magadnál valami vacsit az is tud romantikus lenni. Vagy nézzetek nálatok kivetítőn filmet. Minden megoldható.:D
2021. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
12 . Fél millás projektoron?? Na!!!
2021. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

Alapból nem megyek vacsorázni/teázni első randin. Mi van ha nem tetszik és úgy kell ott ülnöm?

Ezek a helyszínek is jók, Duna-part pl, de tulajdonképpen bármi jó ahol lehet sétálni és van némi ember. Feneketlen-tó körül pl, de tulajdonképpen bárhol lehet sétálni.

2021. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó kori...


... utána meg a sűrgössègi


( True story )

2021. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
Ebben a hidegben biztos nem sétálgatnék a legjobb pasi kedvéért sem.
2021. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
13. Nem csak "félmillás" létezik.
2021. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Télen nem sétálok. Ki be át fagyok 5perc alatt. Tavasszal, nyáron kora ősszel, amikor kellemes az idő akkor szívesen. Amilyen ronda idő van, az életről is lejön az ember. Egy jó kávézó, cukrászda, de ha hangulatos, tőlem mehetünk kiskocsmába(pláne ha van egy biliárdasztal, régen volt egy ilyen törzshelyünk 10+éve)
2021. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én imádok sétálni. Nagyon odavagyok egy pasiért, és minden vágyam, hogy randizni hívjon, de ha ilyen időben akarna sétáltatni, NEMET mondanék. Csomó jó hely van BENT éttermen kívül.
2021. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nem is,az most kiderült hogy a nők fázosak:)
2021. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!