Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizni feltétlen csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni feltétlen csak vacsora mellett? Egy séta a Citadellán vagy a Városligetben, vagy bárhol egy szép helyen? Esetleg múzeum?

Figyelt kérdés

30/F vagyok, de egyszerűen rühellem az éttermeket, nem szeretem a zsúfoltságot, meg idegen emberek között enni, nem esik úgy jól az étel.


Mostanában csak azt hallom mindenkitől hogy az első randi étteremben legyen. Nem arról van szó, hogy nem szeretnék költeni a hölgyre, ne értsétek félre, mert nem vagyok zsugori, egyszerűen nem szeretek étterembe járni. A mozi is kb ugyanaz, egyszerűen nem szeretem a tömeget, bezárva lenne egy tucat ember közé.


Milyen randi helyek elfogadhatóak még ezeken kívül?


2021. dec. 27. 12:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nyari esten okes a seta

De telen azert nem a legjobb program ...

2021. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó a séta csak hát hideg van, egy óra után az ember akkor is hazamenne ha Brad Pittel sétálna. Szerintem félmegoldás lehetne egy olyan étterem, ahol aránylag elszeparálva vannak az asztalok és nem csúcsidőben érkeztek.
2021. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Citadella? Az nem a Half Life 2 ben van?
2021. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a tömeget,cukrászdába hívtam az aktuális kiszemeltemet télviz idején.
2021. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs gond, csak ne órákra tervezz a hidegben, és beiktatnék egy kellemes kávézót, finom forró csokival/teával.
2021. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
be kell páleszozni meg kesztyűt húzni.
2021. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már téli séta, akkor forrócsoki/forraltbor, esetleg ha tudtok, korcsolyázzatok (ha meg nem, abból kisülhet egy unokáknak is mesélős randiélmény akár). Megnyílt a Deákon az Illúziók Múzeuma is, talán nincsenek olyan sokan, az is kellemes élmény lehet.
2021. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Városliget tök jó,korizzatok.
2021. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Hát, én télen biztos nem sétafikálnék (rühellem a telet, a hideget), az év többi szakában, amikor legalább 15 fok körül van a hőmérséklet, már számomra tökéletes program. Múzeumba biztos nem megyek randizni, ott a dolgokban szeretnék elmélyedni, és ha nem tetszik a randipartnerem társasága, nem tudok olyan könnyen lelépni. Ahogy moziba sem mennék, mert a randipartneremet szeretném megismerni, ami filmnézés közben nem megy...

Nem kell étteremnek lennie, de én télen első randin mindenképpen be akarok ülni valahova. Lehet ez egy eldugott kis kávézó, cukrászda, nem kell tömegbe menni. Ha ott jól érezzük magunkat, tudunk beszélgetni, akkor vevő vagyok más beltéri programokra, mint mondjuk egy szabadulószoba, ahol nem vagyunk összezárva másokkal, vagy ilyesmi.

2021. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A szabadulószoba jó ötlet, ha nem jön be a randipartner nagyobb a motiváció.
2021. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!