Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, milyennek találtok kép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyennek találtok kép alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves vagyok . Kíváncsi lennék a nők véleményére , mit gondolnak rólam kép alapján? Pusztán kíváncsiság , hiszen elég béna vagyok csajozás terén és a jeleket sem ismerem fel. Ha lehet akkor

korral 😬

Egyébként a félreértések elkerülése végett nem vagyok olyan szomorú mint amilyennek látszok a képeken, sőt… szimplán nem bírok random vigyorogni egy kamerába


[link]


[link]


2021. dec. 24. 10:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
92%

Őszinte leszek: ha mi ismerkedtünk volna valahol anno, például látnálak Tinderen vagy egy kollégám lennél, nem a külsőd állna közénk. Az ilyen kaliberű srácokat azért jobbrahúztam anno meg nyitott voltam anno rájuk annyira, hogy hajlandó legyek megismerni őket kicsit jobban, beszélni velük nem csak baráti szándékkal. Nem vagy kifejezetten az esetem, de egy jó belsővel, kedves személyiséggel, jó humorral azért bőven elfogadtam volna egy ilyen srácot is. Lényegében a vőlegényemről is valami hasonlót gondoltam először. Sosem taszított, akkor valószínűleg sosem lett volna köztünk semmi, viszont inkább csak cuki/semleges volt külsőre, egy amolyan "fehér vászon", amire még lehet szépet festeni és az bőven elég volt ahhoz, hogy nyitva hagyjam a lehetőséget kapcsolatra is. Most, hogy ismerem már eléggé máshogy látom, elég magas szintre felhúzta a stílusa meg a jelleme a szememben. De voltam halálszerelmes már sokkal rosszabb külsejű emberbe korábban és kívántam már sokkal rosszabb külsejű embert is, akit szintén semlegesnek láttam, szóval a kémia működhet, elsősorban annak köszönhetően, amilyen velem valaki és amilyennek én érzem magam mellette. Szerintem nem én vagyok az egyetlen nő, aki így működik.


Nekem az az arcszőrzet kicsit fura, szerintem nincs funkciója, jobb lennél nélküle, de nem nekem kell tetszeni nyilván, főleg így.


25n

2021. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
87%

"Most komolyan egy fülhallgatón akadsz fent? Ez csak egy rohadt tárgy nem lesz ettől senki se több se kevesebb. Ha meg tetszik akkor vegyél magadnak."

Ugyanaz a kategória, mint amikor a legújabb iPhone-val pózol valaki. Mutogatod, hogy te megengedheted magadnak.

"Még egyszer mondom nem értem, hogy miért csücsörítenék. "

Mert úgy néz ki a képen, lehet a bajusz teszi.


Egyébként meg miért támadsz? Véleményt kérdeztél, megkaptad. Fogadd el, hogy mások így látnak. Még javaslatokat is kaptál, hogy mivel javíthatsz.

2021. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb baj az, kérdező, hogy kifejezetten ellenségesen nézel a kamerába. Olyan, mintha a tekinteteddel nagyjából ezt mondanád:


[link]

2021. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
100%
A szöveg alapján jó a kinézeted. Azaz pont annyira tűnsz ellenszenvesnek a képen is, mint ahogy leírod a szöveget. Viszont mindenen lehet javítani. A szövegen is, meg a kinézeten is. Túl fiatal vagy még és hirtelen. Ez nem szokott annyira bejönni.
2021. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
92%
Nekem baromi ellenszenves vagy, és külsőre sem tetszel. Nem mondom, hogy ronda vagy, mert nem, de számomra semmi vonzó nincs rajtad.
2021. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem kedves arcod van (én nem vettem észre, hogy csücsörítenél. A szőrzetet még borotváld,hátha sűrűbb lesz majd. És mosolyogj!!!

Ha kell,akkor random. Főleg ha véleményekre vagy kíváncsi. Vagy szólj egy haverodnak, hogy kattintgasson spontán..


34/N

2021. dec. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
4%

" Túl fiatal vagy még és hirtelen"


Ez mi a francot jelent? Lefordítaná valaki? Mi az hogy valaki túl hirtelen?

2021. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
88%
ha nincs annyi arcszőrzeted, akkor inkább borotváld le.
2021. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
87%
Balázska! Vannak olyan szavak, amit mindenki ért még akkor is ha nem olvasta előzőleg. Piáltál már?
2021. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
0%

21: Tehát mit jelent az hogy valaki túl hirtelen? Elmagyarázná valaki?


Semmi értelme ugyanis. Hirtelen beborult az ég, hirtelen fázni kezdtem...


De olyan nincs hogy pl. Balázs hirtelen pasi....

2021. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!