Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki fiatalon másabb típusú fiúkat kedvelt mint felnőttként?

Figyelt kérdés

Szóval tiniként, húszon éves korod elején másabb típusú fiúk jöttek be mint felnőttként 25 év körül?


Én fiú vagyok és amiatt érdekelne ez mert van egy lány akit évek óta ismerek és mindig a nagymenő fiúkkal jön össze, aztán egy idő után mindig csalódik bennük. De továbbra is ilyen fiúkat keres. Én is próbálkoztam nála, de én nem kellettem neki. Miért nem jön rá arra hogy az ilyen fiúk sosem fogják őt igazán szereti, megbecsülni? Azt mondta nekem hogy én pár év múlva lennék neki jó, de hát milyen így? Meg neki tényleg ez kell hogy kihasználják a fiúk?

Mi erre a magyarázat lányok?


2021. nov. 27. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Mert minket nem az érdekel hogy szeret e, hanem az hogy mi szerelmesek legyünk a férfiba. Ha ez nincs meg, lehet ő hiperrendes srác, akkor sem fogunk tudni vonzódni hozzá.
2021. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségre mindig ugyanazok a pasik jöttek be, viszont külső terén nagyon sokat változott az ízlésem. Így 24 évesen már el se tudom képzelni, hogy 16-17 éves koromban hogy tetszhettek bizonyos pasik.
2021. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem tiniként tetszettek a szolid, zárkózott fiúk. Ma már csak felbasz a viselkedésük és nincs az az isten, hogy összejöjjek egy ilyen emberrel.


Általában a hozzám hasonlót keresem. Akkoriban én is csöndes voltam.

2021. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Ó, de még mennyi! Sőt, ez a gyakoribb.

Teljesen tipikus példa, hogy egy tini összejön egy normális sráccal, majd 18 felett rájön, hogy több srácnak kell és átmegy full ribizlibe.

De, olyan is van, amikor már valaki kiélte magát, hirtelen beérné egy nyugisabb sráccal.

Az emberek változnak.

2021. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában átlagnál csinosabb parjaim voltak, én meg átlagos vagyok. Elvem az volt hogy a nők nagy része az alfahim kinézetű emberekre hajt de csalódik bennük és néha az ellenkezőjét keresi.

Így átlagos kék szemű világosbarna hajú férfiként sokszor jöttem össze az olaszos izmos típusú férfiakat kereső nokkel. Most is akivel vagyok a sötét tónusú férfiakat szereti, olaszos, sötét meleg szemek ... :)

Ahamm :)

2021. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!