Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

mikor megyek suliba reggelenként a buszon folyton néz egy fiú, és mikor ránézek, hogy mit néz már, még mindíg néz, és mosolyog rám... egy kicsit zavarba jövök ettől és rögtön elnézek... (ugyan abba a suliba jár mint én.)

ja, és tudomásom szerint nem nézek ki olyan jól, de olyan rosszul sem, szóval nem értem :S amúgy fél órát utazok a buszon minden reggel, és ez egy idő után kicsit már "idegesítő" mert nem tudom mit csináljak, így folyton elnézek valamerre...


2010. szept. 4. 22:03
 1/7 anonim válasza:
szerintem tetszel neki
2010. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Captain Frájer ***** válasza:
74%

Miért minket kérdezel? Szerinted belelátunk a fejébe? Őt kérdezd és minden tisztább lesz.

Mit vársz tőlünk? HOgy azt mondjuk, h beléd van esve? Akkor oda fogsz menni hozzá? Aztán lehet kiderül, h ő csak meg akar dugni és akkor tévedtünk. Vagy azt akarod, hogy azt mondjuk, hogy meg akar dugni? És akkor nem mész oda hozzá? Majd lehet odamegy hozzád, te meg ridegen fogadod és összetörik a szíve, mert valójában beléd zúgott?

Vagy azt várod, hogy azt mondjuk, hogy nem is téged néz? Vagy azt, hogy csak vizsgálja a bőröd felszínét?

Őt kérdezd, mert ő tudja.

2010. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én 9.-es vagyok, ő meg 11...
2010. szept. 4. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
egyszer kérdezz visza hogy miért néz ;)
2010. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az nem jelent semmit, hogy te csak 9.es vagy ő meg 11.. Talán azért néz, mert tetszel neki. Ha meg annyira zavar, hogy bámul, akkor a busz másik felébe menjél.
2010. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem úgy zavar, hanem... nem tudom mit csináljak, hogy visszanézzek e, vagy visszamosolyogjak, vagy mit csináljak... szóval kicsit mindíg zavarba jövök, és ez zavar egy kicsit
2010. szept. 4. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
ha tetszik nyugodtan mosolyogj visza, ha többet nézel a szemébe talán még oda is megy hozzád:)
2010. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!