Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van bennem ez az érzés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem ez az érzés? Nincs önbizalmam

Figyelt kérdés

Van egy exem akivel 2 évvel ezelőtt szakítottunk. Mikor együtt voltunk teljesen megjátszotta magát, minden héten rakott fel kettőnkről képet a Facebookra, meg úgy tett, mint aki szeret. De aztán egyszer csak az exéről kezdett el beszélni, hogy milyen rossz voltam majd a kapcsolat vége fele meg milyen jó volt, meg kíváncsi volt, hogy mit csinálhat az exe. A kapcsolat elején ilyen-olyan csodás voltam, utána már nem. Mindig annyira vágytam arra, hogy engem is komolyan vegyen egy férfi, erre ő is azt mondta, hogy a kapcsolatunk nem komoly 4 hónap után sem.

Aztán végül én szakítottam vele, mert elegem lett belőle 4 hónap után. Nekem ő volt az első minden tekintetben.

Aztán a szakításunk után rá fél évre megismerkedett egy nővel, akit 4 hónap után teherbe esett az exemtől, és elvette. Persze őt milyen komolyan vette 4 hónap után is, nem hagyta cserben.

Én meg mindig azt gondoltam magamban hogy az a nő mennyivel különb, mint én, mert engem teljesen lenézett. Most persze a feleségével rakja ki a boldog családi képeket. Igaz a házasság után rám írt, de semmit nem írtam neki.

Van párom, de még most is bennem van ez a tüske.


2021. nov. 6. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen házasságok nem tartanak sokáig, és nem is boldogak. Lépj tovább, szeresd magad, találj hobbit, élvezd hogy szabad vagy, és akkor nem csak az exedet eszi meg a fene mert ő egész éjjel nem aludt a gyereksírástól, és mellette van a hisztis asszonyka, hanem te leszel az EX akit visszasírnak. ;)
2021. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!