Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok úgy becézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok úgy becézni a párotokat ahogy az exeteket is becéztétek?

Figyelt kérdés

Vagy új becenevet adtok a párotoknak, és alap, hogy nem hívjátok úgy, ahogy az exet? Pl ha van egy becenév ami nagyon illik a párotokra, viszont az exeteket is úgy becéztétek, akkor ettől még úgy hívjátok a párotokat, vagy az ex miatt szó sem lehet róla és elvetitek az ötletét annak, hogy úgy becézzétek ami pont illene rá?

A kérdés nyilván azokhoz szól akik szokták becézni a párjukat,akik a nevükön szólítják azokra nem vonatkozik.



2021. nov. 6. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Soha senkit nem becézek
2021. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Minden csajt ugyanúgy becézek, így nem keveredek bele. >:) Alap férfi trükk.
2021. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Mivel pont úgy hívják. Illetve hamar elfogy az a pár ezer használható becéző szó.
2021. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1, akkor nem hozzád szólt a kérdésem, de ezt a kérdésben is leírtam, sajnálom ha nem sikerült értelmezned. :)
2021. nov. 6. 15:44
 5/10 A kérdező kommentje:
És aki ugyanúgy becézi mint az exét annak nem ébreszte ez rossz emlékeket, hogy ugyanúgy hívja, nem emlékezteti rá emiatt?
2021. nov. 6. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Sosem becézném úgy a páromat, mint az exemet, mert ő jutna eszembe.

Meg a becenevek úgy magától egyéni dolgokból jönnek nálam.

Pl. Nem ilyen általános,mint szivem..stb hanem ami a személyhez kapcsolódik.

2021. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A magam nevében nem tudok nyilatkozni, de az exférjem pl engem is úgy hívott, hogy "életem", és az utánam következő nőjét is így hívja (ebből kiindulva lehet, hogy az elődöm is az élete volt) 😅 Így legalább nem zavarodik bele azokba a fránya nevekbe, hát...
2021. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén szólva nem emlékszem, minek hívtam az exeimet... Mire új kapcsolatom lesz, annyira túlvagyok a régin, hogy ilyen dedós infók rég nem maradnak meg
2021. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Nem voltam az a becézős típus, de a mostani páromnak nagyon jól esik azt mondani, hogy Szívem, Édesem. Anno az ex nője úgy volt benne a telefonjában, hogy Nyuszkó. Egyszer sem becézett így soha. Általában a nevemen szólít, de vannak fantázia becenevek amiket olykor szokott - tündér virágszál, zsömi (szerinte a melleim olyanok, mint 2 kis kerek zsömle) és mióta kisbabát várok, pocak. De nyuszika neg nyuszkó sosem voltam hála istennek.
2022. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden exemet szeretem, így nem okoz problémát.
2022. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!