Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahogy megszűnt a kötelező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy megszűnt a kötelező maszkviselés, újult erővel folytatódnak az utcai beszólogatások és zaklatások? Mi veszi rá az embereket erre a viselkedésre?

Figyelt kérdés

Ma volt az első nap, hogy nem viseltem maszkot a boltba menet. Budapesten lakom, ahol kb. egy 60-90 perces időtartam volt, amíg elhagytam a lakásomat.


Ezidő alatt számos beszólást kaptam, ami már csak azért is tűnt fel, mert az elmúlt hónapokban, amíg a maszkot viselve mindenki arctalan volt, nem volt "szerencsém" ilyenekben.


2 könnyebb eset, miközben a boltba menet az utcán sétálva 1-1 lepukkadt kinézetű férfi rámordított, hogy "SZIA SZÉPSÉGEM, GYERÜNK, NÉZZ MÁR IDE" és "GYÖNYÖRŰ VAGY, BASZNÁLAK".


A villamoson 2 fickó jött oda mellém, olyan kedves kijelentésekkel, hogy "MI AZ ÉDESEM, SZOPATNÁLAK, GYERE, EGY 20ASÉRT LECUMIZHATSZ", és hadd ne folytassam, szerintem egyértelmű a stílus. Addig folytatták a beszólogatást, amíg le nem szálltak, pedig rájuk sem néztem.


Mi a franc van az emberekkel? Ennyire kiéheztek volna a karantén ideje alatt?


Tapasztalt más is hasonlót, vagy én futottam bele ezekbe az elmebetegekbe mind egy nap alatt?


(Mellesleg, nem voltam kihívó ruhában, farmer+egyszínű fehér póló, vékony vagyok tehát tetszetős dekoltázsom akkor se lehetne ha akarnám, a nadrágom bő szabású, úgyhogy a fenekem alakja se rajzolódott ki)


És nem, nem hiszem, hogy ezeket félre lehet söpörni azzal a konklúzióval, hogy "ne foglalkozz vele, vedd bóknak". Ez a stílus megalázó, tárgyiasító és a legkevésbé sem beállítható, mint pozitív élmény.



2021. júl. 3. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

"a boltba menet az utcán sétálva 1-1 lepukkadt kinézetű férfi rámordított, hogy "SZIA SZÉPSÉGEM, GYERÜNK, NÉZZ MÁR IDE" és "GYÖNYÖRŰ VAGY, BASZNÁLAK"."


Az utcán eddig sem kellett maszkot viselni.


A kérdést egyébként férfi írta ki.

2021. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanígy kinn voltam slim farmerben, dekoltázzsal, mint mindig. Semmiféle atrocitás nem ért. Szintén Budapesten.

1,5 órát valami nagyon proli környéken lehettél...

2021. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Vidéki vagyok,télen a villamoson nagy kabátban plusz sebészi maszkban én is kaptam szexuális ajánlatot romától. Szerintem nem számít miben vagy,megtalálnak az ilyen parasztok ugy is.
2021. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Az utcán eddig sem kellett maszkot viselni." Igen, de én pl. viseltem. Mikor 2 perc séta a metrómegállótól a bolt bejárata, akkor arra a 2 percre nem vettem le a maszkot, csak hogy rakhassam vissza.


"A kérdést egyébként férfi írta ki." Lány vagyok, szerinted egy férfi miért írna ki ilyen kérdést? Kétlem, hogy hasonló kommenteket kapna.

2021. júl. 4. 00:08
 5/13 A kérdező kommentje:
"1,5 órát valami nagyon proli környéken lehettél..." Mondasz valamit, 1-es villamos vonala volt. :D Amúgy az 1,5 órában benne van az is, amíg bevásároltam, szerencsére a Lidl-ben még nem kaptam ilyesfajta megjegyzéseket és ajánlatokat.
2021. júl. 4. 00:09
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Semmi különös alakod nincs, uniszex ruhában voltál, és egymás után jönnek oda a férfiak, hogy meg akarnak kúrni? Olyan fejed van, mint Charlize Theronnak, vagy mi?


(Bár a tapasztalat szerint farmer+pólóban a Charlize Theron kategóriás csajokkal se nagyon foglalkoznak a férfiak. A beszólogatós, suttyó típusnak meg pláne a kilóg a segge, kilóg a melle, agyonsminkelve riszálja magát típusú ribik szoktak bejönni. Szóval vagy kamu a kérdés, vagy valahol a Hős utcában sétálgathattál föl és alá.)

2021. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Mindez azért van, mert olyan szíp vagy, kérdező.


Na.

2021. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ezek szerint én ronda vagyok mert atrocitás nélkül megúsztam a mai napot 😅
2021. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noren1989 ***** válasza:
24%
Szerintem eddig is utànadszóltak, aki ma megtették. No?
2021. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
0%
*akik
2021. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!