Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahogy megszűnt a kötelező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy megszűnt a kötelező maszkviselés, újult erővel folytatódnak az utcai beszólogatások és zaklatások? Mi veszi rá az embereket erre a viselkedésre?

Figyelt kérdés

Ma volt az első nap, hogy nem viseltem maszkot a boltba menet. Budapesten lakom, ahol kb. egy 60-90 perces időtartam volt, amíg elhagytam a lakásomat.


Ezidő alatt számos beszólást kaptam, ami már csak azért is tűnt fel, mert az elmúlt hónapokban, amíg a maszkot viselve mindenki arctalan volt, nem volt "szerencsém" ilyenekben.


2 könnyebb eset, miközben a boltba menet az utcán sétálva 1-1 lepukkadt kinézetű férfi rámordított, hogy "SZIA SZÉPSÉGEM, GYERÜNK, NÉZZ MÁR IDE" és "GYÖNYÖRŰ VAGY, BASZNÁLAK".


A villamoson 2 fickó jött oda mellém, olyan kedves kijelentésekkel, hogy "MI AZ ÉDESEM, SZOPATNÁLAK, GYERE, EGY 20ASÉRT LECUMIZHATSZ", és hadd ne folytassam, szerintem egyértelmű a stílus. Addig folytatták a beszólogatást, amíg le nem szálltak, pedig rájuk sem néztem.


Mi a franc van az emberekkel? Ennyire kiéheztek volna a karantén ideje alatt?


Tapasztalt más is hasonlót, vagy én futottam bele ezekbe az elmebetegekbe mind egy nap alatt?


(Mellesleg, nem voltam kihívó ruhában, farmer+egyszínű fehér póló, vékony vagyok tehát tetszetős dekoltázsom akkor se lehetne ha akarnám, a nadrágom bő szabású, úgyhogy a fenekem alakja se rajzolódott ki)


És nem, nem hiszem, hogy ezeket félre lehet söpörni azzal a konklúzióval, hogy "ne foglalkozz vele, vedd bóknak". Ez a stílus megalázó, tárgyiasító és a legkevésbé sem beállítható, mint pozitív élmény.



2021. júl. 3. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Örülj neki,hogy valakiknek még bejössz.
2021. júl. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy kicsiben ezt én is észrevettem. Amikor kötelező volt maszkot hordani utcán is, kevesebben kezdtek el zaklatni, főleg ha pluszban még fülesem is volt - ezt nemcsak szexuális zaklatásra értem, de lejmolók is kevesebbszer találtak meg. Nem tudom, ennek milyen pszichés háttere van, hogy talán az emberek jobban bíznak abban, akinek az egész arcát látják, kevésbé félnek...?
2021. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Amilye a Vezír olyan a társadalma: harc, ellenség, akció, -terv, védekezés, ellenség.
2021. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!