Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha véletlenül megnéztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha véletlenül megnéztem a párom Google fotóit és ott voltak képek az exeről?

Figyelt kérdés
Közös laptopunk van és hol az ő fiókjában van bejelentkezve, hol az enyembe. Aztán meg se néztem kiébe van belépve csak kattintottam rá a gmail-ban a Google fotókra es hat olyan képek jöttek a szemem ele ami pont aközben készült, de már 2017-Ben lett feltöltve mikor még ők együttvoltak. Elmondjam neki hogy láttam vagy maradjak csendben? Arra is gondoltam direkt nincsenek kitörölve
2021. nov. 6. 13:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#9 igen 2017-ig vannak feltöltve a képek. És mikor összejöttünk akkor mondta, hogy pár hónapja vette az új telóját és arról már egy kép se volt ott a feltöltöttek között.

Az a baj már nem tudok vissza bejelentkezni mert ugye átjelentkeztem a sajátomba, a jelszavak meg nincsenek mentve, de este úgyis gépezik talán akkor visszalép a sajátjába és akkor a holnap ügyködök

2021. nov. 6. 14:23
 12/21 Noren1989 ***** válasza:
26%

Jahogyúgy...a bogár..igen.


Vágod, hogy a bogár csak a fejedben létezik? :D

2021. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként egy jó kapcsolatban ennek nem kell tabunak lennie. Véletlenül mentél oda és láttad, amit láttál. Automatikusan mentettek a régebbi telefonok. Megmondod, hogy zavar, mert gondolom nem akarod, hogy ott legyen abból leszűrve amit írtál és kész. Ne drámát csinálj belőle, csak szólj rá. Ettől függetlenül szerintem törölnie kellett volna.
2021. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Azt tudnod kell hogy nagy eséllyel saját magadat stresszeled és elkezdesz majd belelátni mindenbe mindent. Stalkerkedő ember vagyok és sokszor megégettem már magam ezzel (a boldog tudatlanság ugye :))

Ha nem viselkedik furcsán a párod, szeret, akkor nem kell semmitől se tartanod :)

9-es válaszoló voltam

2021. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Sajnos az előző kapcsolatomban állandóan titkolózás meg rejtegetőzés volt, aztán azóta megfogadtam soha nem is nezek bele senki telefonjába mert nem az én veszteségem lesz, most is csak véletlen történt ahogy a kérdésnél is írtam. Próbálok nem kombinálni, csak addig soha nem nyugszok le még nincs miatta egy nagy balhé, pedig ezt jobb lenne elkerülni
2021. nov. 6. 14:29
 16/21 A kérdező kommentje:
Hat végülis furcsán nem viselkedik mert le se tudom magamról vakarni es közös ismerősök is mondták már, hogy feltűnt nekik hogy értem mennyivel több mindent megtesz. Úgyhogy nem tudom mi legyen most tényleg rákérdezzek vagy ne
2021. nov. 6. 14:30
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok okod van akkor a kételkedésre :) megláttál egy rossz helyen lévő fotókat és belemagyarázod most a félelmedet. ha nyíltan jelzed ezt a párodnak, lehet ezzel teszel rosszat az amúgy jól működő kapcsolatodnak
2021. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell parázni, el is felejtette, hogy ott van.
2021. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Nekem a telefonom úgy van beállítva, minden képet feltölt a Google fotókba, a felhőbe. Rengeteg közös kép van fenn ami az exfeleségemmel és a kislányával készült, nem töröltem ki őket 2,5 év után se. Ott vannak a képek, de nem nézegetem őket. Nem ér annyit sem az exem, hogy azzal kínlódjak, hogy napokig azokat törölgessem. A közösségi oldalakról természetesen töröltem mindet és zéró kontakt.

Fentebb írta valaki, hogy azok emlékek és mindvégig az életünk részei lesznek.

Ami szép volt, az úgyis szép marad, de nem foglalkozom vele tovább.

2021. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
74%
#10: Én sem törlök ki emlékeket. AZ életünk része volt. Fel kéne már végre fogni, hogy nem dobunk ki képeket egy újabb farok vagy lyuk miatt. Abból is lehet múlt, és akkor mi értelme van? A felhőben elfér. Majd ha a közös ágy felé teszi ki bekeretezve, akkor reklamálhatsz.
2021. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!