Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha véletlenül megnéztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha véletlenül megnéztem a párom Google fotóit és ott voltak képek az exeről?

Figyelt kérdés
Közös laptopunk van és hol az ő fiókjában van bejelentkezve, hol az enyembe. Aztán meg se néztem kiébe van belépve csak kattintottam rá a gmail-ban a Google fotókra es hat olyan képek jöttek a szemem ele ami pont aközben készült, de már 2017-Ben lett feltöltve mikor még ők együttvoltak. Elmondjam neki hogy láttam vagy maradjak csendben? Arra is gondoltam direkt nincsenek kitörölve
2021. nov. 6. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Töröld ki és megtudod.
2021. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

1.


Ez egy szörnyű gondolat



#Kérdező


Ez a múltjának a része, és bármit teszel az is marad. A múltat nem lehet eltörölni vagy kitörölni az ember életéből. Ezt vagy elfogadod, vagy nem. De ha ezzel megtámadod, azzal csak azt éred el, hogy jobb helyre rejti.


Vagy ha valaha összejössz valakivel az semmisítsen meg mindent ami bármelyik exétől van, rá emlékezteti, szerepel rajta?

2021. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Így jártál.

Ne foglalkozz vele többet. Felejtsd el.

2021. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Normális ember magától is megszabadul az olyan dolgoktól ami az exére emlékezteti.
2021. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De az összes képe ott volt 2017-ig minden témában, nem csak ezek. Pár darab ilyen kép is volt. utána gondolom megtelt a tárhely és azért nincs azóta feltöltve mert nekem is már évek óta nincs feltöltve kép
2021. nov. 6. 14:07
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

4.


Vagy csak elteszi az emlékes dobozba, a többi múltbéli dolog mellé, amiknek már nincs jelentősége, de a múlt részei, akárhogy is alakultak a dolgok.

2021. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan kérdezzek rá?
2021. nov. 6. 14:13
 8/21 Noren1989 ***** válasza:
48%
Mire kérdeznél rá, Cukorborsó?
2021. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Helyezd át a képeket máshova. Mondjuke egy olyan tárhelyre, ahol csak te érheted el és a párod nem. Vagy egy pendrivere. Ha rákérdez hogy hol vannak, akkor nézegeti őket. de ha 2017 óta nem is gyarapodott a mappa akkor szerintem el is felejtette őket. Meg lehet a telefon automatikusan mentette fel od a képeket, biztonsági másolatként és a párod nem is tud róla. Így nem semmisíted meg a képeket, de választ is kaphatsz ha nem akarsz nyíltan rákérdezni.
2021. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 mert a fülembe ültettek a bogarat, hogy lehet tényleg direkt van meg neki
2021. nov. 6. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!