Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlenül töröltem a Google...

Véletlenül töröltem a Google fotók "segítségével" a képeim (kérdés lent)?

Figyelt kérdés

Szóval sikerült a képeimet kitörölni, és némelyik nem a kukába került (mert megtelt), hanem véglegesen törölte.

Erre esetleg van valamilyen módszer, hogy szerezhetem vissza? Illetve ahogy nézem, van Google ügyfélszolgálat a Google one-n keresztül, ami 690 Ft havonta. Ha előfizetek, ott vajon tudnak segíteni? Mert ha nem, akkor nem akarok feleslegesen előfizetni, de talán ennyit megér, hogy visszaszerezzem a törölt képeim...



2020. okt. 31. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

690 Ft azért nem olyan őrült nagy ár akkor sem, ha esetleg mégsem tudnak segíteni - főleg mivel gondolom mást is kapsz érte, nem csak az ügyfélszolgálatot.


szerintem egyébként nem tudják visszahozni. ha törölted, akkor törölve van. a kuka nem tud megtelni. a tároló tud megtelni, amin a képeket tárolod. a kuka nem egy másik külön hely, ahova átteszed a képeket, hanem egy olyan gyűjtő a telefon/számítógép háttértárán, ahonnan egy idő után (általában 1 hónap múlva automatikusan, vagy ha előbb kiüríted) végleg törlődik, amit oda betettél. amíg még benne van a kukában, addig van esélyed meggondolni magad és kivenni a kukából, viszont a addig nem szabadul fel a hely, amit foglalt a gépen/telefonon, csak ha kiüríted a kukát. viszont, ha törlöd, hogy felszabaduljon a hely, utána már nincs többé, amit a kukába tettél, mert kiürítetted a kukát és ezzel megsemmisítetted, ami benne volt.

2020. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez amúgy k*rva szomorú, hogy ez a Google Fotók alkalmazás így működik. Ha az alkalmazásból akarok vmit törölni, annak a telefonom tárhelyéhez mi köze?! Nem kevés fotóm veszett el így nekem is, semmilyen figyelmeztetés nincs ebben a kib*szott alkalmazásban... Kérdésedre válaszolva, visszahozni nekem is csak azt sikerült, amit a Google Fotók a kukába rakott, a többi sajnos örökre elveszett ezek szerint.
2020. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 690 Ft mellé 100 GB tárhely jár még, de jelenleg arra nincs szükségem.

De, a Google fotóknak meg tud telni a kukája, ennek köszönhetően némelyik kép még menthető 60 napig, de az utána törölt képeket véglegesen törölte. Azóta sikerült utolérni az ügyfélszolgálatot (nem a Google One segítségével), sajnos nem jutottam előrébb, az ügyfélszolgálat a Google Drive ügyfélszolgálata volt, és elmondása szerint a Google fotók egy másik szolgáltatás, így ebben ő nem tud segíteni, és tudomása szerint a Google One ügyfélszolgálata se tudna.

Szóval sajnos így jártam, vannak alkalmazások, amik törölt képeket állítanak vissza, de egyik se találta meg ezeket, csak más, direkt törölt képeket. :(

2020. nov. 4. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!