Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha olyan lanyhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha olyan lanyhoz vonzodok aki kulsoleg am nemigazan jon be? Jart mar igy valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon jol kijovunk, talan tulsagosan is.. kivulrol sokan azthiszik van koztunk vmi. Igazabol valszeg lehetne is.. tokre vonz a csaj, jolerzem magam vele, de ennyi.. igy baratkent probalok banni vele.. de vhogy megis tobb mindkettonk felol.... milegyen 🤷‍♂️
2021. nov. 5. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mi vonz benne, ha nem a külseje?
2021. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Fordítva igen. Egy olyan férfihez vonzódok nagyon durván aki amúgy nem egy adonisz.

De ha meglátom csak arra tudok gondolni, hogy bárcsak megb*szna.

Csak látásból ismerem, egy magas, roma férfi, pocakja is van. De úgy néz rám, hogy benedvesedem tőle rögtön. De köszönésnél tovább mégsem jutottunk.

2021. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, velem is volt már ilyen.
2021. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Oké, nem az ideálod, de ha annyira azért bejön, hogy felálljon rá, akkor meg kell dugni, aztán majd meglátod, van-e benne több, mondjuk egy második menet vagy laza szexkapcsolat. Sőt, az sem kizárt, hogy belőle lesz a feleséged: sokszor pont a rút kiskacsákból lesz a legjobb asszony, mert bár nem csorgatod rá a nyáladat, kiderül, hogy a szépségnél messze fontosabb tulajdonságokban nagyon is jó.

Csak arra figyelj, hogy mindig megfelelően védekezz. A csúnyácska lányok között sok olyan van, aki férjet akar fogni, mer' akkor már rendbe' van.

2021. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
En csak igy jartam. Ha jol ereztem val kivel magam, tuti a kulseje nem fogott meg, aki nagyon tetszett az meg emberileg volt gaz. :(
2021. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha szégyellnéd a párodnak tudni, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot, hogy ne gyötörd se őt, se magadat.
2021. nov. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sose volt olyan párom, aki tetszett volna külsőre.


Tudod csak a személyiség számít.

2021. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt olyan párom(egyet kivéve), aki jóképű, tudtam, hogy nem azok, de nagyon, eszméletlenül vonzónak láttam őket tetszettek "karakteresen".
2021. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz mi lenne? Ez a szerelem!

Fingod sincs miért ,de passzoltok mint 2 legó. Vele nincsenek lepkék, nem igulsz, könnyedén természetesen megy minden.

Mond el neki,hogy többet érzel mint barátság. A kutatások kimutatták,hogy aki hasonló helyzetben egy barátjával jön össze és vegül házasodnak meg azok 80% eséllyel maradnak együtt. Ezzel szemben az átlag 40% alatt van!

Szóval lehet megtaláltad az igazit,de észre sem veszed!

2021. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!