Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült elmulasztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült elmulasztani vagy legalább csökkenteni, ha valaki tetszett nektek, de nem volt esélyetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác egyetemen, aki nekem igencsak tetszik, hétköznap kb minden nap látom, egy helyen csináljuk mind a ketten a saját feladatunkat.

Viszont én kevésnek érzem magam hozzá, nagyon is, a tanulmányi teljesítményem alapján és külsőleg is. Kétlem, hogy bejönnék neki, beszélgetni se nagyon merek vele, de egyébként sokszor másokkal se.

Valahogy el akarom nyomni, hogy tetszik nekem, mert csak zavar és úgy érzem, hogy saját magamat alázom ezzel. Egyébként is van kisebbségi komplexusom, ez pedig most rátesz, hogy sose lenne esélyem nála. Jobb kedvem lenne bent is, ha nem éreznék iránta.


2021. nov. 5. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs még mit veszítened, nincs semmi okod szègsenkezned, nincs semmi okod görcsölnöd

Vége lesz az egyetemnek nem tàtod többet , jobb lesz ?

2021. nov. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne ostorozd magad, ennek semmi értelme. Mosolyogj rá és kész. Meg másokra is akik szimpik, tetszenek. Valaki csak akad majd. Ez az én hozzáállásom.
2021. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Úgy érzem kicsit félreérthetően írtam, nem a cuki, visszahúzódó Bambi típus vagyok, messze nem, harsány vagyok időnként, de nehéz beszélgetnem.

Voltak is már férfiak az életemben, nem is az a bajom, hogy nem látom a jeleket, ha tetszem valakinek. Problémás vagyok, többet nem szeretnék kifejteni.

Azért köszönöm, hogy írtatok, meg a bíztatást, de tényleg nem az volt a kérdésem, hogy felszedjem-e vagy sem.

Szeretném nyugodtan végezni a dolgomat úgy, hogy nem vele vagyok elfoglalva és nem érzem kellemetlenül magam az érzéseim miatt. Van egyébként is némi alárendelt viszony köztünk, mert nem azonos státuszban végezzük ott a munkánkat, nem ő az oktatóm, de felettem van.

2021. nov. 6. 10:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát ha viszont nem akarod felszedni akkor meg vagy keress mást aki elvonja a figyelmed vagy kerüld őt hogy ne érjenek az ingerek folyamatosan.
2021. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Èrezni és gondolni két külön dolog baba.


Kevés ember tudja kontrollálni az érzéseit, itt is azért van a sok megcsalós szeretős kérdés.


Ha tényleg nem szeretnèd, hogy ràdtörjenek akkor mentort kellene vàltanod ( vagy nem tudom mi a másik pozíciója )


Fránya èrzelmek

2021. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Na hát mindegy, akkor csak várok, hogy leteljen az időszak, amíg ott vagyok. Kerülöm én, ahogy tudom. Amit csinálok az most fontos, úgyhogy csak ezért nem hagyom ott.

Köszi a válaszokat. :)

2021. nov. 6. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!