Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült elmulasztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült elmulasztani vagy legalább csökkenteni, ha valaki tetszett nektek, de nem volt esélyetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác egyetemen, aki nekem igencsak tetszik, hétköznap kb minden nap látom, egy helyen csináljuk mind a ketten a saját feladatunkat.

Viszont én kevésnek érzem magam hozzá, nagyon is, a tanulmányi teljesítményem alapján és külsőleg is. Kétlem, hogy bejönnék neki, beszélgetni se nagyon merek vele, de egyébként sokszor másokkal se.

Valahogy el akarom nyomni, hogy tetszik nekem, mert csak zavar és úgy érzem, hogy saját magamat alázom ezzel. Egyébként is van kisebbségi komplexusom, ez pedig most rátesz, hogy sose lenne esélyem nála. Jobb kedvem lenne bent is, ha nem éreznék iránta.


2021. nov. 5. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Ne legyél hülye!

Egy dobásod van! Adj esélyt magadnak!

21évesen dagadt 125kiló voltam 178centi magas és csúnya gyerek. Képzeld én is találkoztam életem legszebb nőjével 174cm magas 60kiló, barna göndör haj. Kék szemek, szóval Viktoria secret és tudod mi történt? Ő csokolt meg elsőnek! 2évig voltunk együtt! Teljesen megváltozott az életem! Nincs lehetetlen,csak tehetetlen!

Életed végéig bánni fogod.hogy eltoltad ezt a lehetőséget! Nem veszíthetsz, viszont.ha nem próbálod meg akkor az esélyt sem adod meg neki.

Menj oda hozzá és mond el,hogy nagyon szimpatikus és szeretnél találkozni sulin kívül.


Sok sikert nektek!

2021. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló véleményét osztom. Hajrá kislány! Minden embernek más szép.
2021. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szintén az egyes véleményét osztom. Gyerünk anyukám, előre!
2021. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Bzmeg egyetemista🙄


Remélem legalább valami brutál reál szak

2021. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Te teszed magad esélytelenné ezzel.
2021. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Van még néhány dolog, ami miatt azt gondolom, hogy nem érdeklődne irántam amúgy se, csak nem akartam kifejteni.

Ambíciózus, motivált, tehetséges, összeszedett, ő ilyen, ami én nem vagyok. Magamat inkább problémásnak írnám le, ő pedig nem tűnik annak, azért valljuk be az ember nem problémás társat akar maga mellé alapesetben. Nehezen beszélgetek olyanokkal, akik nem a közeli ismerőseim, furán is viselkedem sokszor, tényleg nem gondolom, hogy ő erre vágyna.

Egyébként kedvesek vagytok, hogy ilyeneket mondtok, de tényleg eléggé másnak tartom magam, nehéz velem.

Most hogy írtam ezeket a dolgokat, még mindig úgy érzem, hogy nem sikerült kifejeznem bizonyos aggályaimat, de nem is akarok specifikus lenni, hogy mindenképpen anonim maradhassak.

2021. nov. 5. 22:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te írod, ő lehet teljesen más embert lát benned. Gyerünk, ne gyartsd a kifogásokat
2021. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6, figyelj, ha nem próbálkozol, nem lesz meg. Ha próbálkozol, LEHET, hogy meglesz. Akkor?
2021. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is, ha megpróbálod nem veszíthetsz vele. Amúgy kis bátorításnak: engem kb olyannak látnak az embetek mint amilyennek te leírtad ezt a fiút, viszont magamat ismerve nekem is vannak rossz tulajdonságaim, nem tekintek magamra főnyereményként. Szóval valószínűleg alaptalanok a félemeid.
2021. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Figyelj, én nagyon realista vagyok, motivált, ambiciózus és van egy egészséges önbizalmam. Viszont én imádom a visszafogott nőket. Én nagyon nyitott vagyok és közvetlen, de nekem nagyon imponál az, mikor elkezdek megismerni egy félénk, visszahúzódó nőt, aztán beszélgetésről beszélgetésre, találkozásról találkozásra, egyre inkább önmagát adja előttem.


Én tini koromban féltem az érzéseimről beszélni, meg próbálkozni. Ma már bánom ezt, jobb lett volna a tini korom, ha funolok azokkal a lányokkal, akiket komolyan vettem.


Szóval ne szégyeld magad, nincs mit veszíteni.

21/F

2021. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!