Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a titka az igazán boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka az igazán boldog és hosszú kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

31éves nő vagyok.

Én tartós, hosszú párkapcsolatok mellett voksolok.

Volt egy komolyabb 7éves és egy 5éves kapcsolatom is. Én a véksőkig kitartottam. Tűrtem alázástx bírtoklást, fenyegetést és testi lelki bántalmazást is. TUDOM nem kellett volna. De ha én szeretek, a véksőkig kitartok.

Most van egy friss párkapcsolatom. Tervezzük az összeköltözést 2-3 héten belül. Természetesen minden hibátlan. Ha nem lenne, nem is költöznénk össze.

Nagyon remélem ...sőtt TUDOM , hogy az igazit találtam meg.

A párom 42éves és egy 23éves kapcsolatot zárt le megismerkedésünk ELŐTT.

Szóval ő is inkább a hosszúkapcsolatokat szereti. Tényleg mellette tervezem az életemet.

Mi az amivel akár évek múlva is ugyan ekkora lehet a láng?

Bár úgy érzem, hogy régen is a maxot adtam a kapcsolatba, de most van korkülönbség . Teljesen másképp gondolkozik mint egy velem egykorú pasi. (szerencsére)

Mi az amire igazán vágynak?

Természetesen nem mástól várom a megoldást. Vele is sokat beszélgetek erről.



2021. nov. 5. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
A boldogság múlandó dolog. Jóban és rosszban is ki kell tartani mindkettőtöknek. Csak így lehet.
2021. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

"Tűrtem alázástx bírtoklást, fenyegetést és testi lelki bántalmazást is." hát ez nem

Szeretet (nem szerelem), tisztelet, megbecsülés, közös célok, közös életút. Kitartás is fontos, amíg nem ártó rád nézve. Illetve, hogy folyamatosan tegyetek a kapcsolatért (általában az egyik fél ebben domináns).

2021. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

A legfontosabb szerintem az,hogy amikor a társára gondol

az ember,akkor mindig maga elé helyezze, és fordítva ugyanez.

Amíg van a kompromisszum,szeretet,tisztelet a másik felé.

Persze rengeteg más is kell, de ezek talán a legfontosabbak.

29 éve vagyok a férjemmel együtt, még mindig szeretjük egymást.

2021. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Kezdj korodbelivel , ne tűrd az alázást pl ez
2021. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Hogy minél jobban megismerd magadat és a másikat, mielőtt összejöttök. Erre viszont a mai világban nincs sok esély, mert azonnal szexelni kell.
2021. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Királynő csak egy Királyként tartott férfi mellett lehetsz!

1.: a szex - legyen rendszeres, legyen aktív, legyen élvezetes. Nem kellenek percerziók, lehet sima megszokott, csak ne legyen unalmas, ne legyen "legyünk túl rajta" jellegű.

2.: értékeld az apró dolgokat. Érdemes nagy célokat is kitűtni magatok elé, érdemes nagy dolgokat elvárni, de minden apró dolog értékes. Egy szép gesztus, egy csoki, a napsütés, a hóesés, stb. Nem csak a luxust kell elvárni.

3.: a kölcsönösség. Nem csak Te vagy a kapcsolatban. Ő is. Ne várd, hogy vörös szőnyeget gurít eléd, ha Te sem teszed meg.

4.: kommunikáció. Minden beszélj meg vele. Nem csak akkor, amikor problémát kell megbeszélni, akkor is amikor szép dolgok történtek. Ne legyen az benne, hogy amikor beszélni kezdesz, akkor "nnna ... má' megint valami baja van".

2021. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

a 2es válaszadónak üzenném, hogy ezen szerencsére változtattam. ilyen többet nem lesz. :)

4es válaszadónak pedig: Nem véletlen nem választok korombelit. Mindigis a picit idősebbek vonzottak. Ennek ellenére anno megpróbáltam velem egykorúval ...többször is. Na inkább többet nem.

Mindegy. A nagy Ő megvan :) Már nem keresgélek.

2021. nov. 5. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Először is: szerelemmel kezdődjön, és a továbbiakban az a fontos, hogy egyforma legyen az érdeklődési körötök, és egyforma a világnézetetek.És hasonló színvonalú családból jöjjetek, ahol pl. nem okoz problémát az illemszabályok nem ismerete. (Ez csak egy példa) vagy az, hogy az egyik szeret olvasni, a másik rá sem néz a könyvekre.
2021. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nálunk pl este 7-től nincs telefonbuzerálás, tévécsodálás, csak egymásra figyelünk. Mondjuk az első házasságomban én is elkövettem néhány hibát; állandóan dolgoztam, ha meg mégis otthon voltam, akkor hullafáradtan, semmire se használhatóan pihentem. Szóval a kapcsolatot ápolni, a szerelmet ébren tartani!
2021. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!