Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a hosszú boldog kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszú boldog kapcsolat titka?

Figyelt kérdés

Szeretettel teli párkapcsolatom van, immár több, mint két éve.

Egymással tervezzük a jövőt.

Mégis, néha úgy félek, hogy elromlik majd valami és nem tudjuk megoldani. Hogy egyszer ha gondja lesz, nem hozzám fordul majd, hanem valaki mást keres.

Nagyon rossz tapasztalataim voltak a férfiakkal Őelőtte.


2018. jan. 6. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Önismeret, önzetlenség.
2018. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

semmi. én ugyanezt éreztem, ugyanígy éltem, csak 11 évig, szeretettel teli, meghitt, tökéletesnek tűnő kapcsolatban. 11 évig. Folyamatosan.


Aztán egyik napról a másikra jött az, hogy jajj, ő már nem érzi a szerelmet, át kell gondolnia, ennek az lett az eredménye, hogy A hétről B hétre úgy kitörölt az életéből, mintha sosem lettem volna a részese.


Egy hangos szó, megcsalás, vagy bármi egyéb nélkül. True story.


Nincs titok. Vagy megbolondul a másik, vagy nem. Nincs garancia. Nem tudsz tenni ellene.


u.i.: 2 év az semmi, nemhogy hosszú párkapcsolat.

2018. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt meg kell találni a hozzád illó embert. De ami ennél is fontosabb, hogy tekerni kell azt a bizonyos biciklit. Nem szabad úgy hozzáállni, hogy már megszerezted és akkor ő a tiéd. Minden egyes nap energiát kell a kapcsolatba fektetni, különben a szerelem ki fog hülni, az pedig egyenes út a szakítás és veszekedések felé. Plusz ez egy döntés. Nem elég szeretni meg stb, el kell magadban döntened, hogy te vele szeretnéd leélni az életedet.

Meg vannak egyéb tulajdonságok, mint megfelelő kommunikációs készség, önismeret, érzelmi intelligencia mindkét fél részéről. Ezek minden kapcsolathoz elengedhetetlen dolgok.

2018. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
A hosszú boldog kapcsolat ritka.
2018. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

-Egymás feltétel nélküli elfogadása

-Őszinte kommunikáció

-A másik szeretetnyelvének ismerete

-A szenvedély tüzének kölcsönös táplálása

-Közös célok/tervek kitűzése


A lényeg, hogy mindig tartson valahonnan valahová a kapcsolat, tehát fejlődjön. Amint megáll a fejlődés, meghal a kapcsolat.

2018. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve vagyunk együtt a párommal. Gimnázium utolsó évében jöttünk össze. Azóta is minden szuper közöttünk, nagy összeveszésünk sosem volt, maximum kis viták, de abból is kevés. Nagyon fontos, hogy ha vita van ne feküdjetek le aludni, vagy váljatok el anélkül, hogy megbeszélnétek. Fontos, hogy tudjatok alkalmazkodni, támogassátok, építsétek egymást, bízzatok a másikban. Szerintem nagyon fontos, hogy társak, akár legjobb barátok legyetek minden téren. Ehhez még hozzájön a vonzódás, a szeretet, a törődés, és nem is kell más.

És ne aggódj ilyesmiken, ha már több, mint két éve szeretetteljes kapcsolatban éltek, akkor valószínűleg valamit jól csináltok, csak így tovább! :)

2018. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az,hogy az egyik vagy mindketto sokat nyel.

Vagy koran meghal az egyik vagy mindketto.

Vagy van szeretod.

N

2018. jan. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#2 Nem mondtam, hogy két év hosszú idő. Azt mondtam, hogy együtt szeretnék még vele lenni jóó sokaig egy jó párkapcsolatban. De azért durva amit írsz. Azt hiszem főleg neked van igazad.

Hiába törjük magunkat és tekerjük azt a biciklit, ha egyszercsak ez egyik félben bekattan valami. De végülis #2, legalább volt 11 boldog éved. Sokan nem mondhatják el ezt magukról.

#5 is nagyon tetszik, egyetértek. De ha megáll a fejlődés, nem volna jobb új úticélt keresni? Ha egymással akarnak menni az úton, de nem tudják merre, s emiatt nem haladnak semerre, szerinted annak a kapcsolatnak is annyi lenne? Vagy esetleg tudnának a felek új célt keresni s azért elkezdeni közösen dolgozni...?

#3-ban is sok igazság van.

2018. jan. 7. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!