Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha őrülten tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha őrülten tetszik nektek egy férfi, de hosszú, látszólag boldog kapcsolata van, akkor próbálkoznátok nála? Ha már egyszer lerázott.

Figyelt kérdés

A kérdés olyanokra vonatkozik akik már voltak ilyen helyzetben, úgy érezték, hogy jobb párjuk lennének, mint a férfi jelenlegi párja.


Tudtok sztorikat mondani, hogy mi sült ki belőle? Egyáltalán megéri próbálkozni továbbra is? Milyen reakciókra lehet számítani a nő részéről, akinek a párját be akarják cserkészni?


2015. dec. 15. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennél nagyobb féregség nem sok van. Nem csinálnék ilyet.


Barátnőm amúgy megtette, elcsábított egy pasit annak hosszú (5 éves) kapcsolatából...három hónapig együtt voltak majd a srác visszament az exéhez.


27N

2015. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha lerázott, nem, ha nem rázott le, vagy azt veszem észre, hogy felém nyitottabb, akkor mégsem olyan jó az a kapcsolat, amilyennek látszik, de ebben az esetben is elvárnám, hogy ne tartson két vasat a tűzben, hanem döntsön, ki kell neki igazán.
2015. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én a te helyedben (amennyiben te az a nő vagy, akinek a párjára rámászott egy rüfke és most félsz, hogy újra megteszi) nem a másik nővel foglalkoznék, hanem millióféleképpen elbűvölném a páromat, kihasználva azt, hogy a másik csaj egyetlen lehetséges előnye az újdonság varázsa, miközben te pontosan tudod, hogy mi mindent szeret és miket utál...
2015. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

off: 30 év sem volt elég, hogy tudjam a szüleimről, mit szeretnek és mit utálnak, úgy, hogy mellettük nőttem fel...


on: Sok kapcsolat van, ami csak jónak látszik, de kifelé nem látod, milyen valójában. Ha lerázott, nyilván nem számít neki, hogy te hogyan érzel iránta, hiszen valószínűleg a kapcsolata erősebb, így nincs értelme folytatni a próbálkozást, és ilyen esetben csak a te képzeletedet látod bele, milyen párja lennél te neki.

Viszont, én már több, mint 3 éve ismerem személyesen azt, aki eddig a legnagyobb hatással volt rám, ismerem azt is, akivel akkoriban jött össze, amikor megismertem. Láttam a kapcsolatuk alakulását kezdetektől mostanáig. Én sose nyomultam, sőt, eleinte nagyon tartózkodó voltam, már a sokadik csalódáson voltam túl emberekkel és munkával kapcsolatban, kb. minden mindegy volt. Aztán egy idő után megváltoztak a dolgok, megváltozott a kapcsolatuk, és megváltozott a viselkedése velem szemben is. Nem vagyok újdonság, hiszen ismer, meglepően jól. Hát, majd meglátjuk. Nem fogok beletaposni egy kapcsolatba, de ha úgy alakul, hogy hozzám húz inkább, nem fogok csak azért lemondani kettőnkről, hogy a másik kapcsolata, amiben talán már nem is érzi jól magát, megmaradjon. Én boldognak szeretném látni, de az ő döntése, hogy ki mellett érzi boldognak magát.

2015. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, te szerencsétlen.. gondolom apáddal és anyáddal nem háltál együtt(!) márpedig én párkapcsolatról beszéltem, ha nem tűnt volna fel. De persze te bele vagy merülve saját aljas kis világodba, ahol évek óta ólálkodsz egy foglalt pasi körül, folyamatosan kínálgatva neki az alsófeledet, kivárva a pillanatot, amikor épp hullámvölgyben van a kapcsolata és elfogadja a szolgáltatásaidat.. Nagyon hülyén fogod érezni magadat, ha párszor meghúz, majd visszamegy a szerelméhez, de te tudod mennyire tartod magad.
2015. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem ólálkodom körülötte, egy helyen dolgozunk, és nem vagyok vak. Sajnos az én családom profizmusra vitte, hogyan kell kifele a szépet mutatni, miközben az egész család romokban hever, hogy senki ne vegyen észre semmit, de én már átlátok az ilyeneken, mivel ebben nőttem fel, és nem egyszer jutott eszembe, hogy jobb lett volna, ha a szüleim nem maradtak volna együtt.
2015. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Az egyik nagyapám mellesleg úgy jött össze nagymamámmal, hogy az akkori barátnőjét elhagyta nagymamám miatt, akivel több, mint 50 éve együtt vannak, és ők tényleg boldogok együtt. Nagyapám sem ment vissza a másik lányhoz annak idején, mert nagymamámmal boldogabbnak érezte magát, és nagymamám nem zavarta vissza a másik lányhoz.
2015. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Azért kíváncsi lennék, te elzavarnál-e valakit, aki a legjobbat hozza ki belőled, csak mert egy másik kapcsolatból lépett ki, amiben nem érezte jól magát, visszazavarnád-e ahhoz, aki mellett már nem boldog? Vajon mit éreznél, ha azt látnád, hogy egy idő után, akit szeretsz, annak a párja flörtölget másokkal?

Nem minden kapcsolat tart örökké, és vannak kapcsolatok, amik csak egy időre szólnak. Ha tudnád, hogy te lennél az igazi valakinek, visszautasítanád csak azért, mert előtted mással volt együtt, és te ezt keserűen végignézted, de egyszer csak nyit feléd, és téged akar, és te csak azért nem jöhettél szóba előbb, mert téged később ismert meg?

2015. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A becserkészni az túlzás, ha nagyon tetszik, ismerkedem vele, ha ő is nyitott rá, ott valami nem stimmel a látszólag boldog kapcsolatban. Azèrt tisztáznàm vele mièrt rázott le először, és rákérdeznék hány nőnek csapja még a szelet a párja mellett, mert ott vmi gubanc van, az asszony se szàzas, ha nem veszi észre.20+N
2015. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!