Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha párod egy haverja úgy nevezne téged, hogy "asszonyka" vagy "asszony", neked az rosszul esne? Esetleg vicces lenne?


Az én párom egyik haverja mindig így említ engem a páromnak de amúgy eddig még csak akkor vettem észre amikor azt hiszi, hogy én nem hallom vagy esetleg üzenetekben. (A párom üzeneteiben. Volt már rá példa, hogy véletlenül láttam meg mert pont mellette voltam mikor olvasgatta, ő meg nem kattintott el vagy esetleg ő mondta, hogy felőle nézzem meg az üzeneteket mert nincs benne titkolnivaló, én meg éltem a lehetőséggel)


Vélemények? Téged zavarna vagy nem?

Bunkóság vagy nem?


Nekem kicsit lealacsonyítónak tűnik de úgy egyébként meg talán belefér. Amúgy nem vagyok a felesége, csak a barátnője a páromnak és együtt lakunk.



2021. nov. 5. 07:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Az "asszony" szó párkapcsolatban élő nőt jelent. Mitől lenne bunkóság, lealacsonyító?
2021. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna és nem néznék bele a párom telefonjába még engedéllyel sem.
2021. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es félreértelmezted amit írtam.


Pl. neked jól esne az, ha az egyik haverodnak az ismerőse nem a neveden szólítana, hanem "Hé! Xy haverja, gyere már ide!"

2021. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Te értelmezed félre, nem megszólításként használja senki az asszonyt se (így, ahogy a te példádban szerepel).
2021. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten bunkóság, de az egyszerűbb emberek nevek "az asszony"-nak a feleségüket, vagy a barát így említi őket. Máshol inkább a feleséged, a nejed, a párod (ha még nem feleség) az elfogadottabb.
2021. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!