Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőnek, ha barátzónába tett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnek, ha barátzónába tett, miért sértő ha elkerülöm?

Figyelt kérdés

Továbbra is szeretne találkozgatni, mert ahogy mondta: "nagyon különleges vagyok a szemében és egy igazi barátjának érzett"


És tényleg láttam mennyire rosszul esett neki miután már nem akartam találkozni vele.


Legalábbis kettesben nem. Egyszer mondtam hogy jó talizhatunk és áthívtam magamhoz filmet nézni de még odahívtam másokat is, hogy társaságban legyünk.


Hát ettől teljesen kiakadt és megdöbbent. Mert hogy ő hozzám jött hogy beszélgessünk, úgy mint régen.


Valahogy nem akarja érteni, hogy kettesben csak akkor találkozhatnánk ha randiznánk.



2021. ápr. 14. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Miközben itt rendszeresen elszidják a férfiakat, hogy milyen rosszul kezelik a visszautasítást, sokan elfelejtik, hogy a két nem elég hasonló: Most megtapasztaltad, hogy a nőknél is hasonló a szint.
2021. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mond el neki így nyíltan, hogy az az intim közelség "barátoknak" nem jár.

Ez van.

2021. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem valami empatikus leányzó
2021. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Szard már le hogy ő mit akar. :D
2021. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert szereti, ha van egy hülye, aki legyezgeti az egóját. És most meg van sértődve, mert nem akarod ezt a funkciót betölteni. Ez a tipikus "nem akarom tőled semmit, de azért az marhára élvezem, ha körülöttem legyeskedsz, bókolsz, mert így marha kívánatosnak és jó partinak érzem magam".
2021. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem barátzónába tett, hanem a barátod akar lenni. Barátzónába csak saját magát teheti az ember.
2021. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 6


De attol mert nem talalkozom vele kettesben attol meg baratok vagyunk.es beszelgethetunk. De gondolom.erted miert nem engedem meg neki hogy mely beszelgetesekbe es lelkizesbe menjunk bele.

2021. ápr. 14. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

"De gondolom.erted miert nem engedem meg neki hogy mely beszelgetesekbe es lelkizesbe menjunk bele"


Nem értem. Ha valaki tetszik, és bepróbálkozom, és visszautasít, két dolgot tehetek. Letisztázom magamban, hogy képtelen vagyok vele barát lenni, és kisétálok az életéből, vagy tudok a barátja lenni, akivel akár kettesben is lelkizhetünk, hisz ezt csinálják a barátok.


A kettő közt van a barátzóna, ahova az ember önként vonul be.

2021. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha belezúgtál csak magad kínzod a barátkozással. Hosszútávon jobban jársz ha szép lassan megszakítod a kapcsolatot vele. Gondolom nincs szükséged rá, hogy elmesélje ki,hogy szúrta meg stb..
2021. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd, ez úgyse néz rád barátként sem.
2021. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!