Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő barátzónába tett, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő barátzónába tett, nem lesz belőle semmi. Fordítva is feltétlen így van?

Figyelt kérdés

Eleg elterjedt hogy ha egy nő friendzoneolt (nem szeretem amúgy ezt a kifejezést:D) tehát csak barátként tekint az illetőre, onnantól kezdve igazából a pasi bármit csinál, nem lesz több. Nagyon kevés a kivétel.

Ez fordítva is így van a férfiaknál? Magyarul ha egy férfi csak barátként/haverként tekint egy nőre, onnan tovább a dolog nem mozdítható? Ez a férfiaknál is így van? Általánosságban persze, kivételek mindig vannak.


2020. aug. 21. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

*onnantól kezdve igazából a pasi bármit csinál, nem lesz több.


Ez pl. például nem igaz:D

2020. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet belőle valami, de ez tőled függ, hogy mennyire vagy ügyes.
2020. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem nem, ha egy férfi barátzónába tesz egy nőt, akkor az magyarul annyira ronda, hogy még dugni se lenne érdemes kategória, de nem akarja megsérteni ezzel.
2020. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3-as írja.
2020. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha baratzonaba kerül egy fiú , onnantól vége. Mert ronda a srác.
2020. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
5, ezért nem egészen. A nők nagy része ezekből a férfiakból kénytelen végül férjet/családapát választani. Jól kinéző férfiből alig van, a nők döntő többsége olyan pasassal kell beérni, akit korábban barátzónában rakott, mert egyszerűen nincs más.
2020. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindkét esetben ez azt jelenti, hogy amúgy lenne esély, de egyszerűen masszívan nem vonzódik a másik félhez. Ezen lehet változtatni
2020. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
7: Már hogyan lehetne változtatni? Ha 8 évig nem vonzott valaki, akkor holnap hirtelen fog, mert fogyott 10 kilót meg felvett egy új felsőt? Ez nem így működik.
2020. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Saját példámon tudom, hogy de... Nekem személy szerint volt olyan lány barátom aki kezdetben nem vonzott, de miután lecserélte a ruhatárát és formásabb lett kifejezetten ráizgultam. Lett is utána egy "friends with benefits". Nem mondom, hogy ez mindenkinél is működik, de ne zárjuk ki
2020. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, a nők máshogy működnek. Mi nem izgulunk annyira könnyen fel egy pasira, ahhoz nagyon jól kell kinéznie. Meg egy barát extrás kapcsolatot ne hasonlítsunk már egy házassághoz, gyerekhez. Ha nekem esetleg nem jutna olyan férfi, aki külsőleg belsőleg az esetem, inkább nem szülök és élek a karrieremnek, de nem fogok olyanhoz hozzámenni és szülni neki, aki barátzónás= ergo nem kívánom!! Ezt nem is értem, hogy gondoljátok...

N

2020. aug. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!