Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha párod egy haverja úgy nevezne téged, hogy "asszonyka" vagy "asszony", neked az rosszul esne? Esetleg vicces lenne?


Az én párom egyik haverja mindig így említ engem a páromnak de amúgy eddig még csak akkor vettem észre amikor azt hiszi, hogy én nem hallom vagy esetleg üzenetekben. (A párom üzeneteiben. Volt már rá példa, hogy véletlenül láttam meg mert pont mellette voltam mikor olvasgatta, ő meg nem kattintott el vagy esetleg ő mondta, hogy felőle nézzem meg az üzeneteket mert nincs benne titkolnivaló, én meg éltem a lehetőséggel)


Vélemények? Téged zavarna vagy nem?

Bunkóság vagy nem?


Nekem kicsit lealacsonyítónak tűnik de úgy egyébként meg talán belefér. Amúgy nem vagyok a felesége, csak a barátnője a páromnak és együtt lakunk.



2021. nov. 5. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Az asszonyka szerintem tök kedves.
2021. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavarna, de attol ez meg lehet zavaro neked, ezt neked kell eldonteni. Az en kornyezetemben gyakrabban hasznaljak a ferfiak azt, hogy asszony..valahogy tobbet hallom mint a baratno vagy feleseg.
2021. nov. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem érdekel, hogy mások hogy neveznek maguk közt, nem rólam szól az egész. A páromnak is van ilyen haverja, tudom, hogy ő viccből a saját barátnőjét is szokta asszonynak hívni.
2021. nov. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Tetszene mert ezek szefint a párom ugy állított be neki hogy komolyan vesz.
2021. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk ez teljesen természetes, hogy "a Géza asszonya". Nem a nője, csaja, felesége. Asszonya.

Párom legjobb barátja pl Andi mamának hív engem, nekem az se sértő.

2021. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Köznyelveben szokás a sima barátnőt is asszonynak becézni. Mentünk az asszonnyal ide-oda... 2 hetes kapcsolat...


Nem a szélsőbaloldali bulvárból kell kiindulni, meg nem Kirakó Karika Katalin vagy.

2021. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Ezen felesleges fennakadnod.
2021. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Az összes ismerősöm így említi a nőt :D
2021. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Engem zavarna, mert számomra lealacsonyító az, hogy a nevem helyett "valakinek az xy-ja"-nak hív.

Ez viszont személyfüggő, van akinek tetszik, van akinek nem.

2021. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Mi társaságunkban is többen így említik a párjukat, haverjuk párját.
2021. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!