Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel magaláznám magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel magaláznám magam?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és egyszer volt egy lány aki nem elutasított de nem is jött velem össze. Aztán mikor egyedül lett keresett engem de nem voltam akkor egyedül. Most ő neki van újból valakije.

Ha egyszer mindketten szabadak leszünk akkor ezek után megaláznám magam hogy nem engem választott először de még is összejönnék vele?

Az a baj hogy nagyon tetszik és szerelmes is vagyok belé. És ezzel szerintem ő is így van.


2021. nov. 4. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lenne beléd akkor veled lenne nem mással. Ne áltasd magad ilyenekkel.
2021. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De ez rád is vonatkozik, ha te szerelmes vagy akkor nem érdekel az ilyen hogy megaláznád magad.
2021. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zol56 ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen. Bár abba is van valami amit a 1-es ír, mégis azt mondom a körülmények is beleszólnak a dologba. Nekem is volt olyan hogy évek múlva visszagondoltam miért nem lett semmi és volt hogy arra jutottam hogy igazából miattam. Pedig veszettül tetszett a lány.
2021. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak kapcsolatfüggő a csaj, nem szeret senkit se, csak kell valaki magamellé, mindegy ,hogy a pisti vagy te. Giga red flag, örülj, hogy elkerülted.
2021. nov. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgoknak sosincs jó vége. Nekem három évig volt egy olyan férfi az életembe, akivel így "kerülgettük" egymást, mert amikor én egyedül voltam neki volt valakije és fordítva. Utána végre mind a ketten szinglik lettünk, randiztunk két hónapot, ami baromi jó is volt, majd benyögte hogy neki ez nem megy.
2021. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!