Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mernétek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mernétek kezdeményezni egy motoros lánynál?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 19:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
17%
Hát én lányként mondom, hogy szeretem, az autókat motorokat, főleg azokat, szerencsére már megvan a jogosítványom is, de sajnos se autóm se motorom, viszont nagyon megnézem őket mindig, kijárok ilyen motorosok által kedvelt helyekre mikor sokan vannak végignézem őket, ha lány vagy nő van motorral megmondom őszintén rá különösen irigykedve tekintek, de sajnos azt tapasztaltam, hogy elég nagyképűek:( de ezxúgy a sportmotorosoknál van általában, akár nő akár férfi, személyesen egy barátnőm van akinem egy 600-as cbr-ja van de ő is elég nagyképű, szóval hát nem tudom, azt tudom mondani, hogy egy kicsot joggal előitéletesek a srácok, de remélem változni fog még ez a helyzet, vagy egyszer én is ellenpélda lehetek ezeknek a sztereotípiáknak:)
2021. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Imàdva lennél... :-)
2021. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
55%

Nagy a képűek míg 1 normális Pasi meg nem bassza őket de úgy igazán emberesen attól le törik a szarvuk


Én úgy meg basználak hiába kemény vagy meg minden pillanatok alatt meg törnél és ott térdelnél előttem

2021. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
#14 Rendben benne vagyok :)
2021. nov. 2. 19:57
 15/37 anonim ***** válasza:
A 14#-es te vagy:-)
2021. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

13# vagyok


okés szavadon foglak

2021. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Amúgy az a mókás hogy az is motoros csaj-ként aposztrofálja magát aki életében nem vezetett csak vitték mindenhova :D :D


Kedves lányt amúgy még nem igen láttam ebből a közösségből.

Lehet határozottnak lenni, de ettől még nem kell élből bunkónak lenni alapból.

2021. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyire vagy kemény csaj?
2021. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Ennyit írsz privátban hogy: írjak vissza!

Nehogy már a nyúl vigye a puskát!

Szánalmasak vagytok!

2021. nov. 2. 20:01
 20/37 anonim ***** válasza:
50%
Kemény vastag farok hatására ellágyulnál hidd el:}
2021. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!