Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem akarok tetszeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem akarok tetszeni a nőknek?

Figyelt kérdés
Én már úgy vagyok vele, hogy nem akarok tetszeni senkinek. Vagy bejövök valakinek vagy nem. Engem nem érdekel hány pontos vagyok és, hogy hány pontos csajok jönnek be, alapból nem szoktam pontozni, vagy tetszik valaki vagy nem, hülyeség méricskélni. Nem azért figyelek a testsúlyomra, hogy tetszek valakinek, és nem ezért megyek fodrászhoz, ruhát venni, hogy vonzóbb legyek. Belefáradtam abba, hogy tetszeni akarok valakinek, stresszes, idegeskedéssel jár és árt az egészségnek. Minek akarunk tetszeni a másiknak? Nem az a jó, ha valakinek úgy tetszünk, ahogy vagyunk?
2021. nov. 2. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem depis vagy
2021. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez lenne a normális. Én magamnak akarok megfelelni és tetszeni. Így önazomos a dolog és nem igényel plusz energiákat semmilyen megfelelési kényszer kielégítése.
2021. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Soha életemben nem voltam depis hálistennek, max csak rosszkedvű vagyok néha az meg nem depresszió.
2021. nov. 2. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért leszel attól stresszes, ideges, hogy a legjobbat akarod kihozni magadból?
2021. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

#3 a depisek is ezt mondják magukról...

Az nem gond ha nem megfelelni akarsz mindenáron - sőt ezt sose tedd. Az sem nyerő viszont ha nem akarsz tetszeni, úgymond "hódítani" a szíves választottját csak várod a sültgalambot. Arany középút...

2021. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően ha igényesen öltözködsz, rendszeresen sportolsz, egészségesen étkezel stb. ezeket mind magadért teszed. És minő véletlen, ez általában tetszik a nőknek.


Ezzel mi a gondod? Nem értem ezt a nagy stresszelést, idegeskedést a téma körül.

2021. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 Várod a sültgalambot. Ennek a mondásnak van értelme? Ha ismerkedek valakivel, beszélgetek az miért sültgalamb várás?


#6 Nem szeretek sportolni. Lehet, hogyha lesz párom akkor többet fogok sportolni, mert az, hogy az embernek van egy szeretetteljes párja nagyon feltudja dobni az ember motivációját. Ezért nem látom értelmét a társfüggő szónak. Minden ember társfüggő, csak most olyan szellemiségben élünk, ahol megmondják neked azt, hogy egyedül is legyél ilyen-olyan, tip-top. Ezért rossz az, hogy ennyire elszakadtunk a hagyományoktól, mert nem hiába élt az emberek nagyon sokáig közösségekben. Ősember is azért vadászot csoportban, mert társaslények vagyunk és a vadonban halálra voltunk ítélve. Ez van a sportolással is. Egy olyan kapcsolatban ahol két ember szereti egymást sportosabbak, mint egyedül. Nekem ezért stresszes az edzés egyedül, mert nincs motivációm. Amikor magamra erőltettem és edzenem kellett volna stresszeltem és idegeskedtem. Öltözködni úgy öltözködök ahogy nekem tetszik. Étkezésemmel nincs gond, nem zabálok egésznap. Stresszelés, idegeskedés azért van e téma körül, mert nézd meg milyen kegyetlen, lenéző, karaktergyilkoló válaszok születnek némelyik kérdésnél.

2021. nov. 2. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel hogy nézel ki.
2021. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!