Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha már nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha már nem akarok tetszeni a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Régen azért mindig bennem volt,akkor is ha volt párkapcsolatom,hogy szerettem bezsebelni a férfiaktól a pillantásokat,elismeréseket,hogy tetszem nekik.Viszont egy jó ideje ez megváltozott,3 éve párkapcsolatban élek,és már egyáltalán nem érdekel hogy tetszem-e valakinek vagy sem,az a fontos,amit a barátom gondol.Most ez normális,vagy egy nőben mindig benne legyen,hogy tetszeni akarjon a másik nemnek ?
2015. aug. 12. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg 1 év és 500 kilós leszel. Egyik barátnőm is olyan szexi volt, két év alatt meg akkora tehén lett, hogy az nem igaz. most meg terhes is mellé.xD
2015. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem most nincs barátom, de bennem van ez az érzés időnként még így is.
2015. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó, mert a barátod csak irigykedne, ha túl sok lenne az elismerő pillantás a fiúk részéről.
2015. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Én azokat a nôket nem értem, akiknek van barátjuk, de másoknak is tetszeni akarnak.

2015. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
37%
Ez nem normális, mivel van pasid, azért neki illene tetszeni. Csak mert van barátod, attól még nem kell ellaposodni mert a végén még eltunyulsz.
2015. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy az a fontos, amit a barátod gondol.

Szerintem egy párkapcsolatban két embernek kell tetszeni: a párunknak és magunknak. Mások ilyen szempontból számottevően nem számítanak.

2015. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Azért ne hagyd el magad. Nem egészséges és, ha utána pedig lefogysz akkor lottyadt leszel, de nagyon.
2015. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!