Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hozzám hasonló típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hozzám hasonló típusú lányok hol vannak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a bulizós fajta, meg nem is lógok egész nap a haverjaimmal. Hozzám hasonló "csendes" lányokat sehol sem találok. Csak kíváncsiságból körbenéztem társkeresőn de csak bulizós lányokkal volt tele.

Chaten is általában azok szoktak lenni.

Utcán szoktam ilyen lányokat látni de nem merem őket megszólítani (nem is lenne értelme, mert ők is félénkek és nem lennének vevők a közeledésemre).


22F


2010. szept. 3. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok...A korombeliek mind bulizósak..lehet én is az lennék de szigorúan vagyok fogva,aminek örülök mert tudom hogy máshogy nem tanulnék...Idősebbektől meg valahogy tartok hogy azért mert szigorúbban vagyok fogva "lenéznek",gyereknek néznek...:)

17/L

2010. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ilyen "csendes" lány voltam és nagyon nehezen találtam párra. Nekem egy társkereső oldal hozta meg a sikert. :) Ami meglepő, hogy a párom az elején még bulizós típus volt. De mostanában már ritkán jár el a barátaival sörözni, inkább az 5 hónapos kisfiunkkal játszik. :)) Szerintem a csendes lányok csak azért nem egy csendes fiút választanak, mert azok sokszor félnek kezdeményezni. Félre ne értsd, nem a macsót kell eljátszani. Ha tetszik valaki, hívd el kávézni, moziba vagy színházba. A baránőmhöz például egyszer odalépett egy szimpatikus fiú egy szál rózsával a kezében, udvariasan bemutatkozott, elmesélte, hogy a barátnőm már jó ideje tetszik neki és szeretné meghívni egy teára. Majd hozzátette, hogy nemleges válasz esetén természetesen soha többé nem fogja őt zaklatni. Egy év múlva már az esküvőjükön találgattuk, hogy akkor a rózsa volt vörösebb, vagy a barátnőm arca. :))

2010. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

szép és megható történet.

ha valójában megtörtént, akkor örülhet a barátnőd hogy átélte mert Magyarországon csak minden században fordul elő ilyen.

Én viszont képtelen lennék erre, mert nem vagyok idióta hogy rózsával a kezemben utasítsanak vissza. Annál nincs kínosabb.

2010. szept. 3. 19:00
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!Pont nemrég tettem fel egy hasonló kérdést én is.És fent vagyok egy társkeresőn is.Chatelni is szoktam,de hamar el is tűnök onnan,mert nagy az Isten állatkertje...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

21/L

2010. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!