Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hozzám hasonló típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hozzám hasonló típusú lányok hol vannak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a bulizós fajta, meg nem is lógok egész nap a haverjaimmal. Hozzám hasonló "csendes" lányokat sehol sem találok. Csak kíváncsiságból körbenéztem társkeresőn de csak bulizós lányokkal volt tele.

Chaten is általában azok szoktak lenni.

Utcán szoktam ilyen lányokat látni de nem merem őket megszólítani (nem is lenne értelme, mert ők is félénkek és nem lennének vevők a közeledésemre).


22F


2010. szept. 3. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Utcán szoktam ilyen lányokat látni"


Mármint az utcán nem buliznak? Kész szerencse.

2010. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez most mire volt jó?
2010. szept. 3. 17:45
 3/14 anonim ***** válasza:
én is ilyet keresek,de azért merjen ám megszólalni,de a félénkebb lányok inkább bátrabb fiúkat keresnek én így látom.
2010. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak rávilágítok a mondandódban rejtező butaságra. Ha látsz egy lányt az utcán arról rögtön megmondod, hogy nem bulizós? Jó neked öregem.
2010. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
például nem miniszoknyába jár meg magassarkúba, meg nem a legdivatosabb ruhák vannak rajta...
2010. szept. 3. 17:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Tehát a ruha teszi az embert? Hm...
2010. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

öltözködés. lehet visszafogottabban is öltözködni.


de mindegy akkor tekintsük tárgytalannak a kérdést...

2010. szept. 3. 17:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is látom kinézetre is, ki az aki irritál, és kit képzelek el jóbarátnak. Szóval azért igenis a ruha is teszi az embert. Én nem szeretek bulizni, helyette filmet nézek, olvasok, a hörcsögeimmel foglalkozok, na meg barátommal vagyok. :)
2010. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és hol ismerted meg a barátodat?
2010. szept. 3. 18:05
 10/14 anonim válasza:

Hát... a nem bulizós lányok is ugyanúgy ki szoktak mozdulni kirándulni, moziba, színházba, stb... :)

De szerintem ha találékony vagy, az utcán is le tudod őket szólítani, nem fognak elmenekülni, vagyis ha szimpatikus az illető. :) Ha pedig ennyire félénkek, a későbbiekben sem lesz jobb.

16/L

2010. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!