Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan emberrel járni, aki szívja az orrát?

Figyelt kérdés
Engem ez rohadtul idegesít, de még nem mertem szólni miatta. Minden más jó lenne vele, de ez iszonyat undorító, nem értem, egy értelmiségi ember miért csinálja…

2021. nov. 2. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Undorító szerintem is. Szólni kell neki, hogy fújja ki, ne szívja. Vagy megkérdezni, hogy miért nem fújja ki, vagy hogy kér-e zsepit. Akkor talán észreveszi magàt.
2021. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert észre sem veszi. A férjem, ha nagyon belemerül valamibe, hümmögni szokott. Ilyenkor megköszörülöm a torkom, ő kapcsol és abbahagyja. A szipogástól viszont tényleg megőrülnék. Kérd meg rá, hogy szokjon le erről valahogy.
2021. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan nem.

És megváltoztatni sem próbálnám.

Ne a saját ízlésre alakítással kezdődjön már egy kapcsolat.

2021. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj istenem erről az egyik Black Mirror rész jutott az eszembe, Hang the DJ. :DDDD #2-es olyan jót nevettem.

Egyébként az én férjem is szipog, mondjuk én sajnálom szegényt, mert egészségügyi gond inkább, eldugul a füle és csak úgy tudja kiegyenlíteni. Az elején még orrspray függő is volt és azt hittem, hogy drogozik vagy ilyesmi... :D Egyszerűen nem kap levegőt. De amikor elmondta, hogy mi a baj, utána hamar hozzászoktam, már nem zavar.

2021. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt az a rész

[link]

2021. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fújjjj.

Még a kérdéstől is rosszul vagyok.

2021. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!