Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok rólam? (kép lenn)

Figyelt kérdés

Szerintetek szép vagy?Bejövök nektek?


[link]


2010. szept. 3. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
Gyerekes, hogy így akarsz lejáratni valakit. Akinek 50-nél több IQ-ja van az rájön, hogy kamu az egész...
2010. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 A kérdező kommentje:
Nem kamu, próbáltam viccesen felfogni, igazából be akartam bizonyítani h szebb vagyok mint a barátnőim és h imádnak a pasik..próbáltam elviccelni a sok hülye beszólását akiknek nyilvánvalóan elég pocsék ízlése van, nyaljatok ki
2010. szept. 3. 23:46
 63/78 anonim válasza:

nekem a képek alapján tetszel bárki-bármit mond rád:)

ha szeretnél dumálni vegyél fel msn-re vagy írj:)

tofka@c2.hu

2010. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
én speciel megijjedtem mikor megláttam....ááááá ez tuti nem te vagy csak valakit leakarsz járatni épp eszü ember nem pakol fel ilyen képet...
2010. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, ez a profilképem.Az összes közösségi oldalon és msnen is...a barátaim szerint jó kép
2010. szept. 4. 00:53
 66/78 anonim ***** válasza:
KAMU. Valld be, hogy nem te vagy.
2010. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:

ááá én ismerem ezt a csajt!!!:D és komolyan ez a képe van kinn msnen is!:D

nemhiszem hogy ő rakta volna fel, de tényleg ilyen a csaj, és véleménye szerint ez kvajó kép róla.:O

amugy nem köplek be neki,nem a szivem csücske...

2010. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

remélem ez csak kamuu..

Ha nem: nem értem miért panaszkodsz, hogy csak szexre kelesz a pasiknak,ekkora észel mást nem lehet veled kezdeni, és azzal, hogy minden jó pasival, aki akartéged lefekszel csak alátámasztod, mekkora qurva vagy, és hogy másra nem vagy jó...szánalmas...

2010. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya vagy!!!
2010. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
A kép alapján nem.
2010. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!