Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a folytonos pulzálás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a folytonos pulzálás egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra értem konkrétan, hogy nem mindig egyforma a másikhoz való kedv. Van, hogy 1-2 hétig ritkább a szex, kevesebb az intimitás, a beszélgetés, mintha mindketten mással lennétek elfoglalva. Aztán egy ideig megint olyanok vagytok, mint a szerelmes kamaszok, sok szex, sok nevetés, játékosság, nagy beszélgetések. És ezek az időszakok váltakoznak pár hetente. Talán kicsit sarkítottam, de lényegében így érzem.

Mennyire normális ez? Másnál is így van?


2021. nov. 1. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Sosem voltam így senkivel.
2021. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az normális ha van "pulzálás" de az ennyire erős szélsőség nem.
2021. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Ha legalább az egyik fél hangulatember, akkor normális. Ha le vagy punnyadva, és épp olyan napod van, hogy semmihez nincs kedved, akkor ez alól a másik fél se lesz speciális kivétel. Nincs ezzel baj, ha a másik tud alkalmazkodni, csak érdemes kommunikálni, hogy ne legyen félreértés.
2021. nov. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!