Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek irjak neki ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek irjak neki ?

Figyelt kérdés
Lattam egy lányt az utcán kb 2-3 hete nagyon tetszett és megtaláltam a facejat bejeloltem es visszajelolt, majd kesobb belajkoltam a prof kepet majd egy ora mulva ő is az enyém. Szerintetek irjak neki vagy ne?
2021. nov. 1. 22:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Próbáld meg én azt mondom.
2021. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ne viccelj már, mire vársz még? Simán írj neki!!
2021. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jo csak haveromék meg azt mondtak jajj hagyjam mar biztos csak jofej volt es visszalajkolt.
2021. nov. 1. 22:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg sem próbálod, akkor már helyből vesztettél.
2021. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Figyelj, mi a legrosszabb ami történhet? Max nem ír vissza, na bumm. De akkor is legalább megpróbáltad, aztán a végén még jól is sülhet el a dolog.
2021. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Egy próbát megér.
2021. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írj! Ha tényleg felkeltette az érdeklődésed... nincs veszítenivalód. :)
2021. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mire is vársz még? Lehet csak 5% az esély mert a csaj egy netfüggő (kb. boldog-boldogtalant visszajelöl, meg like-olgat össze vissza), de ha meg sem próbálod akkor 100% hogy bukta.
2021. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj neki ne félj tőle nem harap.ismerek olyan lányt aki szinte belezugot a paliba és nem írna neki persze a pasi mindig ír neki de ő soha nem ír ra vagy csak nagyon nagyon ritkan persze egesznap a teló a kezebe es varja azt a kis szocskat hogy szia na ojankor kiugrik a bőréből
2021. nov. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az irigy haverjaidat hagyd ki ebből, semmi közük hozzá :D DO IT! JUST DO IT!!!!!
2021. nov. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!