Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytatnád tovább az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnád tovább az ismerkedést annak tudatában, hogy fél év vagy egy évig is akár nincs szex?

Figyelt kérdés

Eddig 3 randin vettem részt, sem csók nem volt meg semmi. Azt mondta, hogy elvileg betegség miatt nem akar testnedv cserében benne lenni, illetve a betegség miatt a szex sem fog menni alsó hangon fél évig. Ti folytatnátok vagy inkább mennétek tovább? Őszintén én kissé elszomorodtam, hogy hát ez baromi messze van és nagyon sok idő. Persze tudom de ha nagyon szeretem a másikat meg minden tökéletes akkor kibírható ez évekig is.

26/F


2021. nov. 1. 21:27
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2021. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!