Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok azokról a srácokról, akik versenyt úznek abból, hogy kivel és hány lánnyal fekszenek le?

Figyelt kérdés

Nekem heteró srácként ez annyira fura. Van egy ilyen haverom, aki pl. ha úgy jön ki egy szórakozóhelyről, hogy legalább nem csókolt meg valakit, akkor szánalmasnak, világ szégyenének tekinti magát. Máskor meg versenyt űz abból, hogy hány ismeretlen nőt sikerül leszólítania, és ha a csókig nem is, de egy hosszabb beszélgetésig eljutnia.


Máskor ugyanez a srác baromi nagy reményeket táplál abba, hogy megfektet egy lányt, csak azért mert előtte párszor smároltak. Aztán ott sír nekem, ha ez mégse jön össze.


Több lány ismerőstől tudom, akiknél próbálkozott, hogy baromi tolakodónak tekintették, baromi magas egóval, ami sok lánynak nem jön át.


Igaz, nekem jóval de jóval kevesebb "találatom" volt, akiknél sikerül, vagy össze is jöttem velük, de ha nem akkor is jó barátok maradtunk. Ezt a srácot pedig több lány inkább csak kerüli emiatt a modora miatt. Jó gyerek, de túlzásba viszi szerintem, és túlzottan nagyok az elvárásai minden nőtől. (Kb. büdös p*ának tekinti azt, aki nem fekszik le vele...)



2021. júl. 3. 23:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem lany vagyok, de en meg srackent is nagy ivben kerulnem.
2021. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megcsókol egy lányt egy bulin,akkor húzd egy kicsit az agyát,hogy lehet a csaj előtte egy másik csávót szopott le :)
2021. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se lány vagyok, de ilyet csak az olyan srácok csinálnak, akik még agyban mindig gyerekek valahol és feltünési viszketegségük van.


22/F

2021. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit az dühített fel mostanában, hogy én kint voltam Erasmuson, és mikor kijött, rámászott az ottani ismerőseimre. Majd mikor már otthon voltam Pesten, ő kint maradt és ezt továbbfolytatta. Ha valaki tényleg összejött volna neki, nem csak egy estére akkor örültem volna, így viszont csak sajnálom. Mert több lány utána nekem kezdett el pnaszkodni, hogy milyen haverom van, és sosem feküdnének le vele.
2021. júl. 3. 23:37
 5/8 anonim válasza:
100%

Ha egy lány túl nyomulós, vagy fekszik össze sok fiúval akkor egy rib*nc/lo*yó/k*rva lesz

Szerintem, ez a fiúknál semmivel sem tisztességesebb viselkedés

2021. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Lánykémt én is nagyívben kerülöm az ilyeneket. Amúgy sem megyek bele egyéjszakásokba, meg random idehenekkel smárolásba, plusz nem szeretem ha vakaki tolakodó. Jobban bejönnek a normálisan közeledő, udvarias fiúk, akik tényleg akarnak is valamit.
2021. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, kisfiúkkal nem foglalkozom. És ez nem a kortól függ.
2021. júl. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most pedig felhiv, hogy megdicserte a csaj hogy milyen jol dugott. Gratulaljak neki vagy mi?
2021. júl. 4. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!