Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytatnád tovább az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnád tovább az ismerkedést annak tudatában, hogy fél év vagy egy évig is akár nincs szex?

Figyelt kérdés

Eddig 3 randin vettem részt, sem csók nem volt meg semmi. Azt mondta, hogy elvileg betegség miatt nem akar testnedv cserében benne lenni, illetve a betegség miatt a szex sem fog menni alsó hangon fél évig. Ti folytatnátok vagy inkább mennétek tovább? Őszintén én kissé elszomorodtam, hogy hát ez baromi messze van és nagyon sok idő. Persze tudom de ha nagyon szeretem a másikat meg minden tökéletes akkor kibírható ez évekig is.

26/F


2021. nov. 1. 21:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
36%
Ezen elszomorodni? Kicsit gyerekes. Ha szerinted olyan ember, hogy nem találsz ilyet, akkor nyilván megéri. Ha szerinted nővel csak baszni lehet, akkor meg hagyd.
2021. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
58%

#21 bocs hogy a testisèg hozzátartozik egy egészséges pàrkapcsolathoz


Én nem csak szexről beszélek ,hanem bármi fèle nyàlcserèről

2021. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
20%
#22 te mikor voltál utoljára bármilyen vizsgálaton? Papírokkal ismerkedsz? Mert ha nem akkor nem tudom miről is beszélsz, tőled is "félni" kellene.
2021. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
És nem arról volt szó, hogy aszexuálisként kell leélni az életét. Várni kell. Vagy ilyenkor nem trendi kórusban szidni a mai világot, hogy minden gyors, mindenki önző, mindenki azonnal akar mindent?
2021. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
36%

De mit nem értesz ahhoz, hogy VÁRNI kell? Lesz szex, nyugi, csak VÁRNI kell.


Melyik szó nem megy?

2021. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
60%
Minimum fél evet? Tini kategóriaban elmegy, felnőtteknél nevetséges.
2021. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
32%
Kíváncsi lennék mi az a nemi betegség ami miatt fél évet kell várni... általában 6-8 hét alatt még a legmakacsabb (gyógyítható) betegség is kezelhető. Szimpla HPV-re meg ott az óvszer.
2021. nov. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
37%
Fél év előtt nem ismerek senkit annyira, hogy lefeküdjek vele, és nemi beteg se vagyok. Az, hogy valaki felnő, nem jelenti azt, hogy jobbra-balra baszik.
2021. nov. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy haverom pl másfèl évig nem szexelt, mert Chlamydiás volt és ennyi ideig tartott, amire kikezelték. Egy prostitól kapta el.

Nagyon sok olyan nemi nyavaja van, aminek elnyúlhat a kezelèse.

2021. nov. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
28%
Nekem konkrétan gusztusom se lenne hozzá vele. Párommal mindketten elmentünk szűrésre, mielőtt lefeküdtünk.
2021. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!